Yüzüklerin Efendisi Dizisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kitaplarda pek fazla yer almayan doğuya doğru yolculuğa çıkan mavi büyücülerin akıbetini dizide görmek isterim.

Eki Görüntüle 378872
Yayınladıkları ilk haritada doğuyu ayrıntılı olarak göstermişlerdi mavi büyücüler mutlaka olacaktır bende morianın düşmeden önce ki halini merak ediyorum taştan salonları bir zamanlar erebor kadar görkemliydi. :)

Vallahi bana kalırsa GOT'un da cılkı çıktı. 1.5 sene diziye ara mı verilir. Ben vallahi unuttum neler olduğunu açıkçası da beklemiyorum çıktığı zaman müsait zaman da izlerim. Evet kitle ellerinde ama iyi bir dizi belki de bu kadar bekliyoruz hadi ona da tamam ama 1.5 çok fazla.
Adamlar keyiflerine göre 1.5 Yıl bekletmediler çekimleri kış aylarında çekmek için beklediler. Final sahnesindeki savaş sahnesinin çekimi 11 Hafta sürmüş. Müsait olduğunda izlersin ama ben meraktan ölüyorum.

Kitaplarda pek fazla yer almayan doğuya doğru yolculuğa çıkan mavi büyücülerin akıbetini dizide görmek isterim.

Eki Görüntüle 378872
Evet o Istari'ler kayıp. Hiçbir hikayede yoklar. Ve haritalarda kısmen de olsa doğu gösteriliyor. Belli mi olur yeni hikayeler yazabilirler belki.
İlk defa bir dizinin bitmesine bu kadar üzülüyorum. Yerini doldurur ama 3 yıl var daha :D
Haritaları nereden görebilirim? @painkiller
Sorma bitmesini hiç istemiyorum ama bitmezse saçmalarlar diye korktuğumdan böylesi güzel diye düşünüyorum:) Aşağıdaki Twitter hesabından net görebilirsin. Ayrıca Youtube üzerinden aşağıdaki kanalda da zaman zaman yorumlanıyor harita. Malum rehberimiz Murat Sönmez bu konuda çok bilgili birisidir. İnceleyebilirsin kanalını;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı