Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinden Fotoğraflar Yayınlandı!

Amazon mu yapıyor diziyi?
Eğer Amazon yapıyorsa ben şimdiden tüm evreni rezil edeceğin bahse girerim.

Zaman Çarkı serisinde gördük evren mahvetme ve lore'a zıt düşme ısrarlarını.

Dizi hakkındaki açıklamalardan sonra iyice ümidim kırılmıştı. Şimdi bunları gördükten sonra artık net izlemeyeceğim diziyi. Şimdiden suyunu çıkarmışlar. Kim bilir dizinin içerisinde nasıl olacaktır? Bir LOTR evreni vardı mahvetmedikleri, onu da elden geçirecekler. Gerçekten yazık güzelim evrene. Toliken'in çalışma ve emeğine saygısızlık bence. Adam koskoca evren yaratmış, sen git kafana göre değiştir.

Orta dünya bilgisi olan, film serisine hayran olan bir kitle var tüm dünyada ama bu kitle dünya nüfusunun yüzde kaçını oluşturuyor. Ticari bir amaçla iş yapıyorlar ve biz hayranların bu muhteşem dünya ya olan bilgisini yok sayarak yapacaklar birçok şeyi. Diziyi bizler her yönden eleştirebileceğiz fakat bir kesim ağzı açık izleyecek, bir kesim cinsellik var mı diye ilzeyecek, bir kesim bu neymiş diyerek izleyecek, bir şekilde izlenecek. Orta dünya hayranı olarak er ya da geç bir içerik üretilmesine şahsen mutluyum, fakat korkuyorum da uzun soluklu bir kemik sızlatma serisi olmaz insaşallah J. R. R Tolkien 'inimiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı