Yüzümüzü beyazlatmak mümkün mü?

Xanax99

Centipat
Arkadaşlar ben Türküm. Fakat sırf ten rengim kara diye çok saçma sıfatlar ve şakalara maruz kalıyorum. (saçma sıfatlar insanların beni farklı bir ırka benzetmesi değil fakat o bile can sıkıcı. Ayrıca ırkçı değilim) Sınıfımdaki kişiler benim roman hatta İran'lı olduğumu bile düşünmüş. Krem satın alarak yüzümü beyazlatabilir miyim? Tabii ki de amacım cilt kanseri olmak değil. Fakat önerdiğiniz bir krem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu Hindistan'da çok yaparlar. Onlar için bu çok ciddi statü meselesidir ve beyazlarla fotoğraf bile çektirirler arkadaşlarına anlatmak için. Düğün fotoğrafları çekilirken en kaliteli beyazlatıcılar alınır.

Demem o ki bulsa onlar bulurdu. Böyle bir şey yok ne yazık ki. M. Jackson bile o parayla kendini Casper'a benzetebildi en fazla rahmetli. Değişmesi gereken sen değilsin, arkadaşların. Durumu yetkililere bildir. Bunun aynısı yurtdışında yapılsa direkt okul hayatı biter o lafı diyen elemanların. Irkçı diye de fişlenirler. Türk olsan da ten rengine laf etmeleri onları ırkçı yapar.

Arkadaşlar ben türküm. Fakat sırften rengim kara diye çok saçma sıfatlar ve şakalara maruz kalıyorum. (saçma sıfatlar insanların beni farklı bir ırka benzetmesi değil fakat o bile can sıkıcı. Ayrıca ırkçı değilim) sınıfımdaki kişiler benim roman hatta İran'lı olduğumu bile düşünmüş. Krem satın alarak yüzümü beyazlatabilir miyim? Tabii ki de amacım cilt kanseri olmak değil. Fakat önerdiğiniz bir krem var mı?

Dostum umursama ve böyle bir arayışa asla girme.

Merhaba sorununa yardımcı olur mu bilmem ancak bu arkadaştan çoğunlukla övgüyle bahsediliyor. Bu arkadaşın beyazlatma içeriklerini takip etmeni tavsiye ederim belki sorununa yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ben Türküm. Fakat sırf ten rengim kara diye çok saçma sıfatlar ve şakalara maruz kalıyorum. (saçma sıfatlar insanların beni farklı bir ırka benzetmesi değil fakat o bile can sıkıcı. Ayrıca ırkçı değilim) Sınıfımdaki kişiler benim roman hatta İran'lı olduğumu bile düşünmüş. Krem satın alarak yüzümü beyazlatabilir miyim? Tabii ki de amacım cilt kanseri olmak değil. Fakat önerdiğiniz bir krem var mı?
Büyüdükçe azalır bu tarz şakalar. Emin ol. Benimle Arap diye dalga geçerlerdi ben çocukken. Lisede de ara ara şakası yapılırdı. Üniversiteye başladıktan sonra kimseden bu tarz şakalar duymadım. Akrabalarım biraz yoz, hala ara ara bununla alakalı şakalar yaparlar ama dediğim gibi, insanlar zamanla olgunlaştıkça yaptıkları şakanın pekte komik olmadığının farkına varıyorlar.

Geri
Yukarı