Yuki hammer almak ehliyet ister mi?

Ben bu motoru satın aldım 1 ay kullandım. B ehliyetim var ve scooter tipi motor sevmiyorum diye tercih etmiştim. Daha sonra sattım ve ehliyete yazıldım, 125lik Drift L sırasına girdim. Yuki Hammer hakkında sorularınız varsa sorun cevaplarım seve seve.

Ben bu motoru satın aldım 1 ay kullandım. B ehliyetim var ve scooter tipi motor sevmiyorum diye tercih etmiştim. Daha sonra sattım ve ehliyete yazıldım, 125'lik drift l sırasına girdim. Yuki hammer hakkında sorularınız varsa sorun cevaplarım seve seve.

Tam olarak bir ay içinde ne gibi eksiler gördünüz motorda tavsiye etmediğiniz ya da ettiğiniz yanları nelerdir? Hocam? Bende almayı düşünüyorum yarın.

İyi günler Aldınız mı? Aldıysanız şuan memnun musunuz?
Aldım gayet memnunum

Ben bu motoru satın aldım 1 ay kullandım. B ehliyetim var ve scooter tipi motor sevmiyorum diye tercih etmiştim. Daha sonra sattım ve ehliyete yazıldım, 125lik Drift L sırasına girdim. Yuki Hammer hakkında sorularınız varsa sorun cevaplarım seve seve.
Direksiyon kitlenmiyor aldığım yere de goturemiyorum çalışıyorum zamanım yok

Tam olarak bir ay içinde ne gibi eksiler gördünüz motorda tavsiye etmediğiniz ya da ettiğiniz yanları nelerdir? Hocam? Bende almayı düşünüyorum yarın.
Motor çok güzel 2 kişiyle bile her yeri çıkıyor yane güçlü tek kişiyle daha iyi ama 70 kadar görür yane

Eksik yani yok motor güzel görünüşü olsun hızı olsun sadece 4 lü lambası yok motorda

merhabalar, hayatımda hiç motor kullanmadığım için başlangıç olarak yuki hammer ile başlamak istedim. dengesi ve kısa mesafede iş görmesiyle beni çok memnun etti fakat 1 ay dayanabildim çünkü aşırı yavaştı hocam. 3 şeritli yolda sazan gibi kalıyorsunuz. trafiğe çıkanlar bilir, yavaşlık da tehlikelidir. Yokuşta da performansı baya düşüyor. Bide artçıyla yola çıkarsanız vay halinize. Bu sebepten ehliyete yazıldım, 125lik drift L aldım. Vitesli motor öğrendim rahat ettim. Drifti de 1 ay kullandım sattım ve Absli motora geçiş yapmak istedim (Sürüş güvenliği açısından abs çok önemli). Şimdi Rs200 deyim. Uzun bir süre Rs200 kullanırım evlat olsa bu kadar sevilmez.

merhabalar, hayatımda hiç motor kullanmadığım için başlangıç olarak yuki hammer ile başlamak istedim. dengesi ve kısa mesafede iş görmesiyle beni çok memnun etti fakat 1 ay dayanabildim çünkü aşırı yavaştı hocam. 3 şeritli yolda sazan gibi kalıyorsunuz. trafiğe çıkanlar bilir, yavaşlık da tehlikelidir. Yokuşta da performansı baya düşüyor. Bide artçıyla yola çıkarsanız vay halinize. Bu sebepten ehliyete yazıldım, 125lik drift L aldım. Vitesli motor öğrendim rahat ettim. Drifti de 1 ay kullandım sattım ve Absli motora geçiş yapmak istedim (Sürüş güvenliği açısından abs çok önemli). Şimdi Rs200 deyim. Uzun bir süre Rs200 kullanırım evlat olsa bu kadar sevilmez.
Drift l alsam piyasası fiyatı nedir pişman olurmuyum peki hocam

Drift l alsam piyasası fiyatı nedir pişman olurmuyum peki hocam
Drift fiyatına göre çok güzel motordu ama fazla tutulunca piyasası yükseldi. Şu an Samsun'da 50-60 arası gidiyor ama kesinlikle ederi o değil. Size tavsiyem 60 civarında benelli 125-S almanızdır. Eğer 50'ye kadar temiz drift L bulduysanız da kaçırmayın. 125'lik olarak düşük fiyat aralığında tavsiye edeceğim 2 motor bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı