Yuki marka motosiklet alınır mı?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
yujki.png

64 bine bunu buldum. Sıfır bayiden. Şehir içinde gezmek için ve spora gitmek için almak istiyorum. Duruşu güzel geldi. Öyle çok hızlı olmasına gerek yok. Bilgisayarımı satıp biriktirdiğim ile alacağım. Sizce nasıl?

Motordan çok anlamam ama bana güzel göründü. Bilgi sahibi kişilerden cevap beklemeni öneririm.

70k civarına tvs Raider bulunabiliyor diye biliyorum Hint olduğu için çok daha kalitelidir yuki markasına pek sıcak bakmıyorum şahsen.

70k civarına tvs Raider bulunabiliyor diye biliyorum Hint olduğu için çok daha kalitelidir yuki markasına pek sıcak bakmıyorum şahsen.

Hepsi aynı yerden çıkıyor tamamen parasına göre üretim yapılıyor KTM Duke 390 da bajaj üretimi. Hatta KTM'nin orta segment motorlarına kadar bajaj yapıyor.

@Kagamii bütçe nedir?

Yuki alınır fakat onun yerine tvs Raider 125 alabilirsiniz. Eğer pahalı gelirse tvs jupiter 110 alabilirsiniz. Hintler bu konuda çok daha iyi.

Yukinin duruşunu beğendim kısaca alınır değil mi dediğim gibi şehir içinde arkadaşlarla gezmek için ve spora gitmek için. TVS 125 bütçemi aşar

Geri
Yukarı