Yuki Tekken 125 vs Mondial drift L

Blondeş

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar yaza doğru 125CC motor almayı düşünüyorum. Şu 2 model arasında kaldım kafama takılan soru şu benim boyum 1.80 civarı ve bindiğim makinenin altımda sırıtmasını istemiyorum. Sizce şu 2 modelden hangisi sırıtmaz bir de bildiğiniz başka 125CC kalıplı motorlar varsa söyler misiniz? Bütçe maksimum 35k şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
İki modelinde farklı farklı pozitif ve negatif yönleri var ben söyleyeyim sen karar ver

-Yuki Tekken125-
*Motor ciğerli motor bakımlarını düzgün yaparsan 15-20 bin km rahat görürsün
*Parça bulmada sıkıntı yaşayabilirsin ancak alternatif parçalara yönebilirsin
*Mondial kadar yetkili bayisi ve tamircisi yok
*Dijital ekranı bir avantaj.

-Drift L125-
*Parça bulmada çok sıkıntı yaşarsın garantide en ufak bir parçayı bile 6-7 ay bekleyen arkadaşlarım oldu
*Kronik sorunları var KM göstergesi değiştimi zaten motoru satman zor oluyor en çok arıza oradan çıkıyor beynindede sorun var bu motorun
*

Ek olarak;
Arada 10.000 TL Fark var
ben yerinde olsaydım Drift L alırdım
Eğer 40.000 TL'yi gözden çıkardıysanız Benelli bakmanızı tavsiye ederim bir italyan kalitesini tatmanızı tavsiye ediyorum.

İki modelinde farklı farklı pozitif ve negatif yönleri var ben söyleyeyim sen karar ver

-Yuki Tekken125-
*Motor ciğerli motor bakımlarını düzgün yaparsan 15-20 bin km rahat görürsün
*Parça bulmada sıkıntı yaşayabilirsin ancak alternatif parçalara yönebilirsin
*Mondial kadar yetkili bayisi ve tamircisi yok
*Dijital ekranı bir avantaj.

-Drift L125-
*Parça bulmada çok sıkıntı yaşarsın garantide en ufak bir parçayı bile 6-7 ay bekleyen arkadaşlarım oldu
*Kronik sorunları var KM göstergesi değiştimi zaten motoru satman zor oluyor en çok arıza oradan çıkıyor beynindede sorun var bu motorun
*

Ek olarak;
Arada 10.000 TL Fark var
ben yerinde olsaydım Drift L alırdım
Eğer 40.000 TL'yi gözden çıkardıysanız Benelli bakmanızı tavsiye ederim bir italyan kalitesini tatmanızı tavsiye ediyorum.
öncelikle teşekkür ederim benelliyi bende düşündüm ama 125cc motorlarda gözüme çok küçük geldi bindiğim makinanın altımda kalıplı durmasını isterim şahsen önerdiğin kalıplı motorlar var mı acaba ?

öncelikle teşekkür ederim benelliyi bende düşündüm ama 125cc motorlarda gözüme çok küçük geldi bindiğim makinanın altımda kalıplı durmasını isterim şahsen önerdiğin kalıplı motorlar var mı acaba ?
Tekken uzunluk olarak Drift'den büyük , Tekken yükseklik olarak Drift'ten kısa oturuş pozisyonu hafif eğim
Benelli 125-S Gidonu Drift L'den geniş ve uzunlamasına küçük
Drift L bindiğinizde biraz dik olursunuz omuzlarınız hafif çöker Benellide ise sırtınız biraz eğimli durur yani pek fark yok diyebiliriz benellide 1-2 CM fark var resimlere bakıp birşey anlayamassınız ancak kalite ve gidişat olarak kesinlikle benelli tavsiye ediyorum
TNT modellerinden bahsetmiyorum , 125-S'in Drift L görünüşünden pek farkı yok.

Tekken'e o kadar para vereceğinize benelli markasına verin , sizi üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı