Yumatu TV açılmıyor

Eness51

Decapat
Daha fazla  
Klavye bozulmustu tamir edeyim dedim denemek icinde TV'ye bagladim. Test yaptim cok problem yoktu ama F9'a bastim ustte bir şey yazdi ve TV bir daha acilmadi. Nasıl duzeltebilirim?

Delete all gibi bir şey yazdi gitmeden once sonra kapandi dokümanlari arayip bakarım.

Yani delete all yazdıysa aklıma içindeki yazılımın silinmiş olması gibi saçma bir şey geliyor. Normalde sistemin buna izin vermemesi gerekir ama yumatu TV'lerde nasıl oluyor bilemiyorum. Kendi web sitelerinde de yazılım dosyası koymuşlar, anladığım kadarı ile güncelleme falan oradan USB'ye yazdırarak yapılıyor herhalde. Siz dokümanlara bakın, olmadı firmayla iletişime geçin. Yok uğraşmam derseniz sitesinden indirip yazılım atmayı deneyin.

Yani delete all yazdıysa aklıma içindeki yazılımın silinmiş olması gibi saçma bir şey geliyor. Normalde sistemin buna izin vermemesi gerekir ama yumatu TV'lerde nasıl oluyor bilemiyorum. Kendi web sitelerinde de yazılım dosyası koymuşlar, anladığım kadarı ile güncelleme falan oradan USB'ye yazdırarak yapılıyor herhalde. Siz dokümanlara bakın, olmadı firmayla iletişime geçin. Yok uğraşmam derseniz sitesinden indirip yazılım atmayı deneyin.
keske oyle olsa tum televizyonlarin yazilimlari var bi tek benimkinin yok e posta attim susan sadece umarim dugun bir sekilde geri donus yaparlar

Geri
Yukarı