Yumruk atmaktan tutanak yenir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah canım benim. Sana sürekli rastlıyorum forumda, gerçek dünyada işler öyle senin düşündüğün gibi yürümüyor maalesef.

Her okulun disiplini aynı değildir disiplini az okullarda doğru ama konu sahibinin okulu disiplinli olabilir veya hoca durumu ciddiye alabilir.

Her okulun disiplini aynı değildir disiplini az okullarda doğru ama konu sahibinin okulu disiplinli veya hoca ciddiye alabilir.
Bir düşünün, bir grup sizi sıkıştırıyor ve üstünüze geliyor. O an aralarından sıyrılarak kaçıp müdürün odasına gidebilir misiniz sizce?

Bir gün okulda olmayıp aynı şeyler başına gelecek.

Her okulun disiplini aynı değildir disiplini az okullarda doğru ama konu sahibinin okulu disiplinli olabilir veya hoca durumu ciddiye alabilir.

Yeterince korkutmuşlar, öğretmenlerin psikoloji konusunda mükemmel.

Bir düşünün, bir grup sizi sıkıştırıyor ve üstünüze geliyor. O an aralarından sıyrılarak kaçıp müdürün odasına gidebilir misiniz sizce?

Eğer gerçekten kaçış yoksa kaçacak kadar şiddet uygularsan meşru müdafaa'dır o ve bunda bir sorun yoktur.

Yok bir vurana iki vuracağım hatta üç haddini bilmeyene bildireceksin bu kafayla çok ezerler sizi.
Hatta böbreğine takacaksın bıçağı hatta kafasını taşla ezeceksin (!)

Dostum bu kadar vahşi olmana gerek yok. Bu tür işleri halleden polis abiler ablalar var. Durum ciddiye binerse onlara bildirirsin, onlar halleder zaten.

Siciline işleniyor.
Tutanak yiyince siciline işlemiyor. Disiplin cezası alınca siciline işleyebiliyor. 18 yaşının altındayken işlenen yüz kızartıcı suçlar ileride sıkıntı yaratıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı