Yunanistan turları nasıldır?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar örneğin şöyle turlara katılmak istiyorum. Pasaport gerekli mi yoksa zaten 1 haftalık kısa bir tur falan diye göz ardı ediyorlar mı? 18 yaşından küçük olduğum için pasaport çıkarmaya ne kadar harcarım ve tahmini ne kadar süre içinde elime gelir? Tatile gitmek istiyorum bu yaz ama Türkiye'den sanki daha ucuza geliyor böyle şeyler. Hem de bir Avrupa görmüş yabancı insanlarla tanışmış İngilizcemi test etmiş olurum. Bir de bu turları yazın katılmak mı yoksa rezarvasyonu şimden yapmak mı daha hesaplı olur? Sabırsızlıkla bekliyorum, yurt dışı pul ücreti falan detaylarını söyler misiniz bana?

Arkadaşlar örneğin şöyle turlara katılmak istiyorum. Pasaport gerekli mi yoksa zaten 1 haftalık kısa bir tur falan diye göz ardı ediyorlar mı? 18 yaşından küçük olduğum için pasaport çıkarmaya ne kadar harcarım ve tahmini ne kadar süre içinde elime gelir? Tatile gitmek istiyorum bu yaz ama Türkiye'den sanki daha ucuza geliyor böyle şeyler. Hem de bir Avrupa görmüş yabancı insanlarla tanışmış ingilizcemi test etmiş olurum. Bir de bu turları yazın katılmak mı yoksa rezarvasyonu şimden yapmak mı daha hesaplı olur? Sabırsızlıkla bekliyorum, yurt dışı pul ücreti falan detaylarını söyler misiniz bana?

Öğrenci pasaportu almak kolay ama vize alması ne kadar kolay bilmiyorum.

Geri
Yukarı