Yunanistan vatandaşlığı almak zor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hatırladığım kadarıyla Yunanistan da ekonomik sıkıntılar çekiyordu.

Sizinle aynı görüşteyim ama bu ülkenin ve vatandaşların pek bir sorun olduğunu sanmıyorum bu kininizi ve nefretinizi yüksek mertebedeki, ülkeyi yöneten kişilerden çıkarın atalarımın bize emanet ettiği vatana kensi vatandaşı'da olsa kötü söz söyletmem.

Avrupa birliğindeki bir ülkeye almazlar ki seni.
Herhangi birisine girdiğinde, diğer hepsine girme hakkın oluyor çünkü.

Ne duruyorsun Türkiye de hadi gitsene Ermenistan, Yunanistan'a nefes almak isteyenler yaşar burada.

Üniversite yıllarımda 1 buçuk yıl kadar Bulgaristan ve Fransa da bulundum. Bu ülkeden ayrılayımda ne olursa olsun kafaları böyle bir dönem gelir. İmkan bulur gidersen de kendi ülkenin değerini daha iyi anlıyor, ayakların totona vura vura geri dönüyorsun.
Duyar kasmıyorum, Türkiye'mizin kıymeti gurbette daha iyi anlaşılıyor.

Para ve beyin ile olur. Sende hangisinden ne kadar var bilmem.

Vatandaşlık verseler koşa koşa gidersiniz gereksiz duyar kasmayalım.
Yunanistan'a koşa koşa anca böyle konular açanlar gider. Sınırsız paran olursa ne yaparsın sorusuna RTX 3090 cevabı verenler bir, bunlar da iki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Para ve beyin ile olur. Sende hangisinden ne kadar var bilmem.

Yunanistan'a koşa koşa anca böyle konular açanlar gider. Sınırsız paran olursa ne yaparsın sorusuna RTX 3090 cevabı verenler bir, bunlar da iki.
Anlıyorum hocam, sizin gibi kafa yapısı olanları bende anlamıyorum.

Türkiye’de Üniversite okumayı çok beceri gerektiren bir şey sanman baya komik olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…