Yunanistan vatandaşlığı almak zor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu ülkede yaşamak istemiyorum ya böyle hiç tanımadığım, tamamen yabancı insanların arasında yaşamak istiyorum. Hatta Ermenistan bile olabilir. Şu yerde nefes almaktan bıktım. Yunanistan vatandaşlık verse gelip bir dandik sitede güvenlik görevlisi olacaksın dese koşa koşa giderim o derece biliyorum ekonomisi kötü ama her türlü bizden iyi orası ayrı. Bir yol yordam gösterin şuradan gitmemi sağlayacak aldığım her nefes içimi daraltıyor burada.
Şu dili bile unutmak istiyorum keşke unutsam hiç dil bilmesem de olur
Vasfın ne? Vasfı olanları alıyor Avrupa.

Şu ülkede yaşamak istemiyorum ya böyle hiç tanımadığım, tamamen yabancı insanların arasında yaşamak istiyorum. Hatta Ermenistan bile olabilir. Şu yerde nefes almaktan bıktım. Yunanistan vatandaşlık verse gelip bir dandik sitede güvenlik görevlisi olacaksın dese koşa koşa giderim o derece biliyorum ekonomisi kötü ama her türlü bizden iyi orası ayrı. Bir yol yordam gösterin şuradan gitmemi sağlayacak aldığım her nefes içimi daraltıyor burada.

1-) Ermenistan'a gidersen Türkiye'yi cennet olarak görmeye başlarsın.
2-) Yunanistan senin gibi vasıfsız birisine vatandaşlık vermez.
3-) Türkiye'nin refah seviyesi Yunanistan'ın nüfusunun 10 milyon olmasına rağmen daha yüksek. Refah falan istiyorsan Kuzey Avrupa'ya gitmelisin.
4-) Eğer akrabalık falan mübadele vs yok ise vatandaşlık alamazsın. Çalışma izni için uğraşabilirsin.
5-) Senin özgüvensiz, reel hayatta sosyalliği olmayan ve burada dikkat çekmek isteyen bir tip olduğunu düşünüyorum.

Troll konular açmaktan bıkmadın mı?
Ey @oblomovv.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı