Yurda masasüstü bilgisayar götürmek

Çok zor kalan arkadaşlarım oldu odalar kitlenmiyor çalınma vs durumlar olur hiç mantıklı gelmedi bana.

Kaldığın yere göre değişmekle birlikte götürebilirsin. Herkesin kendi masası varsa kendi masana koyabilirsin. Ama odada tek masa varsa oda arkadaşların buna izin vermeyebilir. Çalınma riski mevcut ama kasayı odadan çıkaran kişi koridor kamerasına yakalanır. Sonrasında önce yurttan atılır ve devlet kurumunda bir suç işlediği için sonraki hayatında polis asker yolu kapanır. Yani devlet kurumunda hırsızlık yapacak birisi ya babayiğittir ya da cahildir. Bana sorarsan kasanın hantallığı ile uğraşma. Taşıması zor başka yere götüremezsin. Kütüphanede ders çalışmak istersin yanında kasayı götüremezsin. En mantıklısı notebook.

Üniversitede KYK da masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Özellikle Sakarya'da KYK da kalan kardeşlerim var mı? Notebook almak istemiyorum çünkü elimde RTX2070 var şu an. Satmak uğraştırır ve daha az performans alırım diye düşünmüyorum.
Tabi kanka.Duvar kağıdı felanda koy yurda daha güzel durur.Masanıda götür.

Kaldığın yere göre değişmekle birlikte götürebilirsin. Herkesin kendi masası varsa kendi masana koyabilirsin. Ama odada tek masa varsa oda arkadaşların buna izin vermeyebilir. Çalınma riski mevcut ama kasayı odadan çıkaran kişi koridor kamerasına yakalanır. Sonrasında önce yurttan atılır ve devlet kurumunda bir suç işlediği için sonraki hayatında polis asker yolu kapanır. Yani devlet kurumunda hırsızlık yapacak birisi ya babayiğittir ya da cahildir. Bana sorarsan kasanın hantallığı ile uğraşma. Taşıması zor başka yere götüremezsin. Kütüphanede ders çalışmak istersin yanında kasayı götüremezsin. En mantıklısı notebook.
Hayatında kaç adam gördün KYK ya masaüstü sistem kuran ?

Arkadaşlar dalga geçmek yerine bilen kişiler yazsa iyi olur özellikle Sakarya'da yaşayanlar.
Benim anlamadığım odalar neden kitlenmiyor? Çok saçma değil mi?

Geri
Yukarı