Yurdakul çalışma koltuğu alınır mı?

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Boy kilo ve yükseklik en gibi araştırmaları yaptım. Şekil ve boyut olarak tam aradığım koltuk. Fakat kalitesini bilmiyorum bilenler varsa yardımlarını bekliyorum. Haftada 4-5 gün 3-4 saat oturuyorum PC karşısına. Kendi sitesinde 160 lira daha ucuz. Yurdakul Mobilya'dan bu koltuk alınır mı?

Kullanmadığım için yorum getiremiyorum fakat süngeri kaç dns, siz kaç kilodasınız bu şartları sağlayabilecek mi? Bu detayları firmadan öğrenebilirsiniz. Malum sıcaklarda başladı, terletme konusunda problem yaratabilir.

Boy kilo ve yükseklik en gibi araştırmaları yaptım. Şekil ve boyut olarak tam aradığım koltuk. Fakat kalitesini bilmiyorum bilenler varsa yardımlarını bekliyorum. Haftada 4-5 gün 3-4 saat oturuyorum PC karşısına. Kendi sitesinde 160 lira daha ucuz. Yurdakul Mobilya'dan bu koltuk alınır mı?

Hangi şehirde oturuyorsunuz? Bu arada konu neden oyuncu koltuğu :D?

"günde 10 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır"
Bu ifade son derece sevimsiz. Adeta "bana güvenilmez her türlü garanti dışısınız" diyor.
O kadar yoracağımı sanmıyorum ama dediğiniz doğru.
Kullanmadığım için yorum getiremiyorum fakat süngeri kaç dns, siz kaç kilodasınız bu şartları sağlayabilecek mi? Bu detayları firmadan öğrenebilirsiniz. Malum sıcaklarda başladı, terletme konusunda problem yaratabilir.
60 kiloyum şartlarda sorun yok ama koltuğu gözle göremiyoruz soru işareti.
Yaz aylarında klima açıyorum ama bu yeterli olmayabilir elbette.
Hangi şehirde oturuyorsunuz? Bu arada konu neden oyuncu koltuğu :D?
TR'nin en sıcak şehri ama yazın klima açık. Kategori aradım ama bulamadım. Ofis koltuk şeklinde açılan konularda buradaydı.
Hiç beğenmedim satıcı da çok berbat gibime geldi @Benker arkadaşımızın da yazmış olduğunu gördükten sonra tamamen soğudum ve gıcık oldum.
Zaten bu paraya da değmez başka modellere göz atın.
Mağaza gezeceğim büyük ihtimal böyle olmuyor.

Sünger ve körük kalitesinden emin olabileceğiniz aynı zamanda sizi terletmeyecek kumaş yapıda ofis koltukları tercih edebilirsiniz. Bu bütçede sırt desteği olan bir model bulabilmek pek mümkün olmayabilir fakat mümkünse sırt desteği olsun.

Sünger ve körük kalitesinden emin olabileceğiniz aynı zamanda sizi terletmeyecek kumaş yapıda ofis koltukları tercih edebilirsiniz. Bu bütçede sırt desteği olan bir model bulabilmek pek mümkün olmayabilir fakat mümkünse sırt desteği olsun.
Bilgiler için teşekkürler göz önüne alacağım.
Herhangi bir sıkıntıda kullanıcı hatası diyecek birinin sözüdür bu.
-Günde 10 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır.-

Onun yerine benim de kullandığım ve çok memnun olduğum koltuğumun linkini paylaşıyorum bir bakabilir misiniz? Şu an da onun üstünden yazıyorum :D
Arama yaptığımda karşıma bu çıkıyor hep. Benzeri işyerinde vardı bundan ayağı kırılmıştı ondan sıcak gelmiyor. Zaten mağaza bakıp deneyip alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı