Yurdun İnternetine girememe sorunu

Ailurus fulgens

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam. Yurdun internetine girerken ilk önce bi sayfa açılıyodu oraya adımı sonra da bize verilen şifreyi giriyordum öyle interneti kullanıyorum ama birkaç gündür sayfa gelmiyor diğer arkadaşlarımda sorun yok nasıl düzeltebilirim ?

Eğer yasaklı sitelere giriş sağladıysan iptal edilmiş olabilir internet hakkın. İnterneti aldığın idareye inerek sorununu bildirebilirsin. Giriş ekranım gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz diye.

Hocam bu konuda en başarılı browser Firefox'tur. Chome değil. Şaşıracaksınız ama durum bu. Bizzat tecrübe ettim. Chrome'da o ekran asla gelmiyor. Gelse bile bazı sorunlar çıkıyor.

Size önerim wi-fi güncel ağ listesinden hangi ağı kullanıyorsanız önce o ağı unut deyin.

Sonra firefox'u cihazınıza indirin. Tekrar söyleyeyim. Default browser'lar bile bu konuda çok sorun çıkarıyor. Firefox kullanın.

İndirdikten sonra ağa bağlanın. Oturum açma ekranını kullanacağınız zaman firefox'u işaretleyin.

Hep onla girin.

Ben de oturum sistemi ile internete bağlanıyorum. Hiçbir sorun çıkmıyor.

İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı