Yurt dışı alışveriş sitesi önerisi

Belirli bir site yok. Amazon, Newegg tarzı sitelerde ucuz oluyor bazen indirimleri yakalamak lazım. Ama genelde yurtiçi sitelerde daha ucuza bulursun, yabancı sitelerdeki fiyatları Dolar üzerinden endeksledikleri için sürekli fiyat artıyor, bu kur değişikliğinde de yabancı sitelerde biraz zor çıkar ucuz ürün.

Parçalar bizde de dolar endeksli. Türkiyeden tırnak makası alınmaz. Amazon 👍🏻
Bazen eski Dolar kuru üzerinden satış yapan siteler oluyor. Amazon TR üzerinde de oluyor aynı şekilde, ama Amazon.com üzerinden direkt olarak Dolar kuru. Yani her zaman Amazon diyemezsiniz. Birkaç gün önce PNY 3040 1TB modeli N11.com'da 870₺'ye alınabiliyordu örneğin.

Belirli bir site yok. Amazon, Newegg tarzı sitelerde ucuz oluyor bazen indirimleri yakalamak lazım. Ama genelde yurt içi sitelerde daha ucuza bulursun, yabancı sitelerdeki fiyatları dolar üzerinden endeksledikleri için sürekli fiyat artıyor, bu kur değişikliğinde de yabancı sitelerde biraz zor çıkar ucuz ürün.
bekleyin hocam
@TheMarksman Refurbished: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Video Card GV-N1050OC-2GD - Newegg.com hocam bu ekran kartı indirim ile ne kadara düşer?

Hocam kesin bir şey söylenemez, sitenin veya satıcının inisiyatifine kalmış bir durum. Ama Black Friday'de indirim olur diye tahmin ediyorum, beklemekte fayda var.

Bütçenizi bilmiyorum ama, eğer bütçeniz varsa GTX 1050 tercih etmeyin derim. Bende GTX 1050 Ti var ve ufaktan ufaktan yetmemeye başladı değiştirmek istiyorum artık. Siz şimdi aldığınızda uzun süreler kullanamayabilirsiniz.

Hocam kesin bir şey söylenemez, sitenin veya satıcının inisiyatifine kalmış bir durum. Ama Black Friday'de indirim olur diye tahmin ediyorum, beklemekte fayda var.

Bütçenizi bilmiyorum ama, eğer bütçeniz varsa GTX 1050 tercih etmeyin derim. Bende GTX 1050 Ti var ve ufaktan ufaktan yetmemeye başladı değiştirmek istiyorum artık. Siz şimdi aldığınızda uzun süreler kullanamayabilirsiniz.

Hocam ben zaten PC üzerinden cok AAA oyunları oynamayı dusunmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı