Yurt dışı Apple Watch için kayıt gerekli mi?

VValtieL

Kilopat
Merhaba, daha önce hiç orijinal akıllı saat kullanmadım ama bu aralar yurt dışı bir Apple Watch Ultra almayı düşünüyorum. Bunun hakkında biraz bilgi verir misiniz? Sanırım yurt dışı Apple Watch için de kayıt gerekliymiş. Bunu kayıt ettirmeden de kullanabilir miyim veya kayıt gerekliyse kayıt ücreti ne kadardır? Ayrıca Apple Watch aynı telefon gibi kullanabilir miyim? Örneğin internete girme veya buna benzer şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha önce hiç orijinal akıllı saat kullanmadım ama bu aralar yurt dışı bir Apple Watch Ultra almayı düşünüyorum. Bunun hakkında biraz bilgi verir misiniz? Sanırım yurt dışı Apple Watch için de kayıt gerekliymiş. Bunu kayıt ettirmeden de kullanabilir miyim veya kayıt gerekliyse kayıt ücreti ne kadardır? Ayrıca Apple Watch aynı telefon gibi kullanabilir miyim? Örneğin internete girme veya buna benzer şeyler.

E SIM takmicaksan problem teşkil etmez telefonun kayıtlı olmaması demek SIM kullanamazsın demek.

Kayıt ettirmeden telefona bağlayıp telefon yakınımda olduğu sürece arama gibi özellikleri kullanamam mı?
Güzel soru. Bence kullanırsın ama hiç emin değilim. Yani, kendilerinin söylediğine göre, bu saatler alındığı ülkede tüm özelliklerle çalışacak şekilde ayarlanıyormuş. Burada sana ne kadar sorun yaratır hiçbir fikrim yok. Muhtemelen iPhone gibi cihazlarda olduğuna benzer şekilde serviste de tamir ettirme şansın olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı