Yurt dışı Blitzwolf BW-KB2 alışverişinde ne yapılmalı?

Geldi hocam cok sukur, cayir cayir kullanıyorum ama İngilizce malumunuz. Olsun, bir kaybim yok :)

Benim de 30dk önce elime ulaştı. Çok şükür bir sıkıntısı yok her şey tamam hayırlı olsun iyi günler dilerim.

Geldi hocam cok sukur, cayir cayir kullanıyorum ama İngilizce malumunuz. Olsun, bir kaybim yok :)

Hocam yazılımını indirdiniz mi acaba? Ben BlitzWolf BW-KB2 (red switch) Gamer keyboard - mechanical ke bu linkteki Blitzwolf BW-KB2 App seçeneğinden indirdim.

Son düzenleme:
Hocam benim de geldi. Şaşırtıcı şekilde 8 günde geldi, en az iki hafta bekleyeceğimi düşünüyordum. İşin daha da garip tarafı türkiye direkt posta seçmediğim halde vergi bile ödemedim.

Benim de 30dk önce elime ulaştı. Çok şükür bir sıkıntısı yok her şey tamam hayırlı olsun iyi günler dilerim.

Hocam yazılımını indirdiniz mi acaba? Ben BlitzWolf BW-KB2 (red switch) Gamer keyboard - mechanical ke bu linkteki Blitzwolf BW-KB2 App seçeneğinden indirdim.
Hocam sizlere de hayirli olsun.
Valla biyerden indirdim ama hatirlamiyorum, win10'da calisiyor benim yazilim. Sizin buldugunuz calismazsa benimkini sizinle paylasabilirim hocam.
Hocam benim de geldi. Şaşırtıcı şekilde 8 günde geldi, en az iki hafta bekleyeceğimi düşünüyordum. İşin daha da garip tarafı türkiye direkt posta seçmediğim halde vergi bile ödemedim.
Sanslisiniz hocam :)

Hocam benim de geldi. Şaşırtıcı şekilde 8 günde geldi, en az iki hafta bekleyeceğimi düşünüyordum. İşin daha da garip tarafı Türkiye direkt posta seçmediğim halde vergi bile ödemedim.

Extra vergi çıkmaması sevindirici haber, şahsen ben de 9 günde gelmesini beklemiyordum en az 14 gün şeklinde düşünmüştüm.

Hocam sizlere de hayirli olsun.
Vallahi bir yerden indirdim ama hatirlamiyorum, Windows 10'da calisiyor benim yazilim. Sizin buldugunuz calismazsa benimkini sizinle paylasabilirim hocam.

Sanslisiniz hocam :)

Teşekkürler hocam benim kurduğum da çalışıyor şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı