Yurt dışı iPhone 11 Pro 10 bin TL'ye alınır mı?

audiophilee

Centipat
Daha fazla  
Android kullanıcısıyım. Telefonum bozuldu ve telefon arayışına girdim. iPhone 11 Pro buldum fakat telefon Türkiye kayıtlı değil. Telefonun her şeyi çok temiz, pil sağlığı 100. Fiyatı da 10 bin. Sizce alınır mı?

Android kullanıcısıyım. Telefonum bozuldu ve telefon arayışına girdim. iPhone 11 Pro buldum fakat telefon Türkiye kayıtlı değil. Telefonun her şeyi çok temiz, pil sağlığı 100. Fiyatı da 10 bin. Sizce alınır mı?
tr olmadığı için alınmaz

Satıcıyı tanımıyorum. Bir de yurt dışı cihazlar her yıl belirli bir süre kullanılabiliyormuş. Nelere dikkat etmem gerekir mesela?

Öncelikle kapalı kutu almaya çalışın. 4+4 şeklinde yılda toplam 8 ay kullanabiliyorsun, diye biliyorum. Kalan 4 ayda yanında internet paylaşmak veya aramalar için farklı bir telefon taşıman gerekiyor.

Android kullanıcısıyım. Telefonum bozuldu ve telefon arayışına girdim. iPhone 11 Pro buldum fakat telefon Türkiye kayıtlı değil. Telefonun her şeyi çok temiz, pil sağlığı 100. fiyatı da 10 bin. Sizce alınır mı?

Cihazın kondisyonuna dikkat et, IMEI numaralarını kontrol et, bence alınabilir. 4+4 şeklinde 8 ay kullanılabiliyor, her sene de süreler sıfırlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı