Yurt dışı iPhone 12 Pro Max alınır mı?

caller

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
iPhone 12 Pro Max arıyordum yurt dışı kayıtlı bir ilana denk geldim. İlanda yurt dışı kayıtlı kapanmama garantisi veriyor ve tüm operatörlerde kullanıma açık diyor. 256 GB 13.500 TL gibi fiyat sundular. Yasal olarak kayıt yapılan kişi ile hat sahibi aynı olması gerekmiyor mu? Aradım bana dedikleri yolcu beraberi kaydedilen IMEI'e -devletten girip bakabilirsiniz ve kapanma olmaz sorun olursa şubemize bekleriz dediler. Sizce buradan bu cihaz alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
iPhone 12 Pro Max arıyordum yurt dışı kayıtlı bir ilana denk geldim. İlanda yurt dışı kayıtlı kapanmama garantisi veriyor ve tüm operatörlerde kullanıma açık diyor. 256 GB 13.500 TL gibi fiyat sundular. Yasal olarak kayıt yapılan kişi ile hat sahibi aynı olması gerekmiyor mu? Aradım bana dedikleri yolcu beraberi kaydedilen IMEI'e -devletten girip bakabilirsiniz ve kapanma olmaz sorun olursa şubemize bekleriz dediler. Sizce buradan bu cihaz alınır mı?

O fiyata Pro modelini garantili bir biçimde almanızı tavsiye ederim.

Merhabalar,

Aslında alınabiler Pro Max ise iyi fiyart vermişler.

iPhone cihazlarda IMEI klonlaması mümkün değil. Ayrıca yolcu beraberinde getirilen cihaz ise de 3 sene boyunca o telefona kayıt ettiren kişi adına olmayan sim kart da takamazsınız. Güvenilir değil yani.

Ben şahsen son uygulamalardan sonra kesinlikle güvenemiyorum. Yoksa burdan Iraqa gidip Pro modelini en fazla 10000 TL alınabilir, ama sonra elinden nasıl çıkaracaksın.

Geri
Yukarı