Yurt dışı iPhone 13 alınır mı?

Batu Matu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
Rx 570
Kolay gelsin herkese,

25 bine, pil yüzdesi 96, değişeni olmayan, IMEI'siz iPhone 13 Pro Max 256 GB buldum. Sizce alınır mı? 8 ay kullanıp sonrasında yanımda 2.telefonlar gezerim diyorum. Daha mantıklı bir fikri olan yoksa bunu alacağım. Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
25 bine, pil yüzdesi 96, değişeni olmayan, IMEI'siz iPhone 13 Pro Max 256 GB buldum. Sizce alınır mı? 8 ay kullanıp sonrasında yanımda 2.telefonlar gezerim diyorum. Daha mantıklı bir fikri olan yoksa bunu alacağım. Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

Fiyatı iyi duruyor biraz pazarlıkla daha da indirirseniz güzel olur. Almanız taraftarıyım.

60Hz olmasından ötürü hiç mantıklı durmuyor benim gözümde. O paraları veriyorsak o telefon en az 90Hz olmalı abi.

Kapalı kutu 14 Pro Max bakıyorum o zaman hocam varsa ondan çekerim.

Hayır alınmaz. Ben geçen hafta 14 Pro aldım 24 bine kutulu yurt dışı.

Hocam sizden link bekliyorum müsait bir zamanınızda. İstanbul içinse adres konum falanda olur.

Son düzenleme:
Kapalı kutu 14 Pro Max bakıyorum o zaman hocam varsa ondan çekerim.

Hocam sizden link bekliyorum müsait bir zamanınızda. İstanbul içinse adres konum falanda olur.

Zaten yurtdışı kullanacaksın bari son modele yakın olsun hocam. Bende 14 Pro kullanıyorum boyut olarakta çok memnunum.

Geri
Yukarı