Çözüldü Yurt dışı iPhone 13 Pro kaç ay kayıtsız kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratkalma

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yurt dışı bir iPhone 13 Pro almak istiyorum. Fiziksel çift SIM versiyonu var mı? Varsa kaç ay kayıtsız kullanabilirim?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar yurt dışı bir iPhone 13 Pro almak istiyorum. Fiziksel çift SIM versiyonu var mı? Varsa kaç ay kayıtsız kullanabilirim?

Üstteki arkadaş yanlış bilgi vermiş diğer bilgiler de eksik aldırış etmeyin.
Yurt dışında yaşayanlar için 180 gün geçerli. Biz TR'de yaşayanlar için her SIM için 120 gün çift SIM olduğu için toplamda 240 gün yani 8 ay kullanabilirsiniz. Her yıl bu böyledir bu süre her 1 Ocak'ta yenilenir yani 8 ay hakkınız size geri verilir her yıl.
Fiziksel çift SIM istiyorsanız Çin cihazı 13 Pro bakmalısınız. Çift fiziksel SIM olunca da kullanım süresi değişmiyor her türlüsü için her yılda 8 ay hakkınız var üstte açıkladığım gibi.

@muratkalma Dönüş sağlar mısınız?
Yanlış bilgi
180 Gün ve Çift SIM özelliğini fiziksel SIM ve eSIM ile kullanabilirsiniz. iPhone 13 ve sonraki modelleri de iki etkin eSIM'i destekler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Üstteki arkadaş yanlış bilgi vermiş diğer bilgiler de eksik aldırış etmeyin.
Yurt dışında yaşayanlar için 180 gün geçerli. Biz TR'de yaşayanlar için her SIM için 120 gün çift SIM olduğu için toplamda 240 gün yani 8 ay kullanabilirsiniz. Her yıl bu böyledir bu süre her 1 Ocak'ta yenilenir yani 8 ay hakkınız size geri verilir her yıl.
Fiziksel çift SIM istiyorsanız Çin cihazı 13 Pro bakmalısınız. Çift fiziksel SIM olunca da kullanım süresi değişmiyor her türlüsü için her yılda 8 ay hakkınız var üstte açıkladığım gibi.

@muratkalma Dönüş sağlar mısınız?

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı