Yurt dışı iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Fyall

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yurt dışı iPhone 14 Pro Max sizce alınır mı? Piyasası 28k civarı güvenilirlikle alakalı bir sorunum yok. A2894 kodlu ürün yani 1 yıllık garantisi geçerli diye biliyorum.(yanlışım varsa düzeltin) Alınırsa neden alınır alınmazsa neden alınmaz yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Yurt dışı olanlara bulaşmamanızı tavsiye ederim. Ha eğer ben gider alırım sonra yurt dışına gir çık yaparak cihaza imei kaydettiririm diyorsan olabilir ama uğraştırır. Yurt dışına senin çıkman lazım kullanabilmen için bunu da unutma.

Arkadaşlar yurt dışı iPhone 14 Pro Max sizce alınır mı? Piyasası 28k civarı güvenilirlikle alakalı bir sorunum yok. A2894 kodlu ürün yani 1 yıllık garantisi geçerli diye biliyorum.(yanlışım varsa düzeltin) alınırsa neden alınır alınmazsa neden alınmaz yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Alınır, 8 ay kullanılıp sonunda 6000 küsur biriktirilir ve pasaporta işlenir. Kuzey Irak'tan temin edenler de var Gürcistan'dan da. Alınan telefonlar o ülkelerin Apple bayiisinden temin ediliyor zaten.

Biz de Irak'tan iPhone 14 aldık. Sınıra yakın olduğumdan burada daha kolay satın alınıyor. Eğer alacaksanız ikinci el yurt dışı malı önermem.
Sıfır kapalı kutu alacaksanız şimdiden hayırlı olsun. Ancak 6 bin TL kayıt masrafı aklınızda kalsın.

Arkadaşlar yurt dışı iPhone 14 Pro Max sizce alınır mı? Piyasası 28k civarı güvenilirlikle alakalı bir sorunum yok. A2894 kodlu ürün yani 1 yıllık garantisi geçerli diye biliyorum.(yanlışım varsa düzeltin) alınırsa neden alınır alınmazsa neden alınmaz yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Eğer imkanınız varsa Kıbrıs'tan getirebilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam bu fiyatlardan biraz daha pahalı oluyorr ama daha güvenli olur diye düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz.

Arkadaşlar yurt dışı iPhone 14 Pro Max sizce alınır mı? Piyasası 28k civarı güvenilirlikle alakalı bir sorunum yok. A2894 kodlu ürün yani 1 yıllık garantisi geçerli diye biliyorum.(yanlışım varsa düzeltin) Alınırsa neden alınır alınmazsa neden alınmaz yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
FATURA ŞART,BTK apple'a zorunluluk getirdi. Yoksa global garanti yok. (İstisna durumlarında bakıyorlar) + Yurtdışından alıyorsun,pasaporta kaydediceksen. Yurtdışına giriş çıkış yapmış birisinin üstüne kaydettirmen lazım. Pasaport ismi ile hattı kullanacak kişi aynı olmak zorunda. 3 sene boyunca telefonu satamazsın. Çünkü o hat haricinde kimse kullanamaz. 3 sene sonra pasaporttan düşüyor. İsteyen kullanabiliyor,serbest istediği hat ile. Ancak pasaport yoksa,gürcistan,kıbrıs oraya kimliğin ile giriş,çıkış yapıp kaydettirebilirsin sana verilen kağıt ile. Hat yine senin üzerine olmak zorunda.

Geri
Yukarı