Yurt dışı iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Arda490

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ankara'daki bir şubeden kapalı kutu yurt dışı iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum. Telefonu aldığım zaman Türkiye'de herhangi bir yere ücret verip açtırabiliyor muyum? Yoksa yurt dışına gir çık yapmam mı lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi: SIM kartı yalnızca operatörün kullanıcıya atadığı tanımlayıcı bilgilerini içeren bir çipten ibarettir. Baz istasyonlarıyla haberleşemez.
Ben telefonu e-SIM ile kullanırım sıkıntı olmaz diyorsan bence 1 kez daha düşün. Şöyle, göçük altında kaldığını düşün, hat mı çeker yoksa e-SIM mi? Biraz mantıklı ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık 14 Pro Max alınmaz. Onu alacağına daha iyi bir telefon olan 15 Plus alman daha mantıklı.

Telefonu aldığın zaman sim + esim olarak galiba toplamda 9 ay boyunca kullanabiliyorsun. Sonrasında sim kart kimin üstüne olacaksa o kişinin pasaportuna işletmek için yurt dışına çıkması ve geri geldikten sonra 365 gün içerisinde kayıt yaptırması lazım.

Artık 14 Pro Max alınmaz. Onu alacağına daha iyi bir telefon olan 15 Plus alman daha mantıklı.

Telefonu aldığın zaman SIM + esim olarak galiba toplamda 9 ay boyunca kullanabiliyorsun. Sonrasında SIM kart kimin üstüne olacaksa o kişinin pasaportuna işletmek için yurt dışına çıkması ve geri geldikten sonra 365 gün içerisinde kayıt yaptırması lazım.

Hangi özelliğe bakarak 15 Plus'ı 14 Pro Max'in önüne koydunuz acaba ?

Hangi özelliğe bakarak 15 Plus'ı 14 Pro Max'in önüne koydunuz acaba ?
Nasıl bir üstünlükse 60hz ile 120hz'i ekarte etmiş!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl bir üstünlükse 60hz ile 120hz'i ekarte etmiş!
Bir cihazın ekranının 120hz olması, 60hz cihazlardan daha iyi olduğunu mu gösterir hocam? :D

Son düzenleme:
Kesin bilgi esim olsun olmasin maximum 8 ay kullanırsınız.
Normal Sim 1+ Normal Sim2
Yada
Normal Sim1+ E sim gibi.
Bazı modellerde 2 Normal hat+1 E-sim var biri derse 2 sim den 4+4 ay+ E-sim 4 ay öyle olmuyor bilginiz olsun.
------------------------------------------------
Yılbaşı öncesi gidip gelin 20.000 hal edin. Kıbrıs/Gurcistan a.
Yılbaşı sonrası 30-31.000 olacak neredeyse cihazla aynı fiyata gelecek.
3 yil baska cihaz alamayacak sınız.!
Adiniza kayitli hat olmalı icinde aldim ilerde satarim olayıda yok.
--------------------------------------------
Yurtdisi cihazı kayıt için illa ucak yada otobüs ile Yurtdisi gidip gelmek şart. Tc/Pasaport bilginiz Havalimani yada sınır kapısı polis sisteme girecek.
Gittiğiniz geldiğiniz saat sistemde gözükecek.
Siz bunu e-devletten gorebileceksiniz sonra kayıt..

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Ankara'daki bir şubeden kapalı kutu yurt dışı iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum. Telefonu aldığım zaman Türkiye'de herhangi bir yere ücret verip açtırabiliyor muyum? Yoksa yurt dışına gir çık yapmam mı lazım?

Hocam aldınız mı acaba? Detaylı bilgi verebilir misiniz? Mağaza Ankara'da nerede?

Yeni konular

Geri
Yukarı