Çözüldü Yurt dışı iPhone her yıl yenileniyor mu yoksa 1 yıllığına mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ucube maymun

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 Pro 4650G
Anakart : MSI B450M-A Pro Max
Ram : XPG Gammix D30 16gb (2x8)
Ekran Kartı : RX 6500XT
Doğru bilgilerinizi bekliyorum.
Her yıl mı yenileniyor?
1 veya 2 yıl boyunca mı yenileniyor?

Her yıl yenileniyor. Her sene 1 Ocak'ta 8 ay hakkınız geri verilir.

Çok teşekkürler 4 ay SIM kart yuvalı bir cihaz varmış veya küçük Wi-Fi aleti onları kullanmak çözüm müdür?

Çok teşekkürler 4 ay SIM kart yuvalı bir cihaz varmış veya küçük Wi-Fi aleti onları kullanmak çözüm müdür?
Rica ederim. Onların ne olduklarını bilmiyorum açıkçası. Eğer son 4 ayda işe yarıyorsa kapandığında idare etmelik için çözüm olabilir. Benim tavsiyem eski bir 6S-SE1 alın TR cihazı. Sim kartı ona takın. Ondan sonra iCloud arama yönlendirme gelen aramaları ve internet paketinizi yurt dışı cihazda kullanabilirsiniz. Bu dediğim de kapandığında son 4 ay için çözüm olacaktır düşünebilirsiniz.

Rica ederim. Onların ne olduklarını bilmiyorum açıkçası. Eğer son 4 ayda işe yarıyorsa kapandığında idare etmelik için çözüm olabilir. Benim tavsiyem eski bir 6S-SE1 alın TR cihazı. SIM kartı ona takın. Ondan sonra iCloud arama yönlendirme gelen aramaları ve internet paketinizi yurt dışı cihazda kullanabilirsiniz. Bu dediğim de kapandığında son 4 ay için çözüm olacaktır düşünebilirsiniz.

Hocam ufak bir hortlatıyorum da kesin eminiz değil mi her sene yenilendiğine siz deneyimlediniz mi ay sonu Irak'tan iPhone 15 Pro geliyorda eğer yenileniyorsa alıp kullanacağım

Hocam ufak bir hortlatıyorum da kesin eminiz değil mi her sene yenilendiğine siz deneyimlediniz mi ay sonu Irak'tan iPhone 15 Pro geliyorda eğer yenileniyorsa alıp kullanacağım
Eminim hocam. Eğer yasalarda devlet değişme yapmaz ise ki ben zannetmiyorum insan haklarına aykırı olur. Getirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı