Yurt dışı iPhone ile yurt dışı SIM kullanılır mı?

KalyN

Kilopat
Daha fazla  
Yurt disi kayitli bir iPhone almayi dusunuyorum ve ben buna yurt disindayken bir SIM takip kullanmayi dusunuyorum. Herhangi bir problemle karsilasir miyim Türkiye'ye dondugum zaman?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt disi kayitli bir iPhone almayi dusunuyorum ve ben buna yurt disindayken bir SIM takip kullanmayi dusunuyorum. Herhangi bir problemle karsilasir miyim Türkiye'ye dondugum zaman?
Hayır herhangi bir problemle karşılaşmazsın. Türkiye sınırları içerisinde SIM kartı takman gerekiyor. Türkiye sınırlarında SIM kartı taktığın anda 120 günlük kullanım süren başlıyor. Yurt dışında herhangi bir SIM kartı takman durumunda Türkiye adına bir şey olmaz.

Hayır herhangi bir problemle karşılaşmazsın. Türkiye sınırları içerisinde SIM kartı takman gerekiyor. Türkiye sınırlarında SIM kartı taktığın anda 120 günlük kullanım süren başlıyor. Yurt dışında herhangi bir SIM kartı takman durumunda Türkiye adına bir şey olmaz.

Giris cikis yapsam da bir sıkıntı olmuyor o zaman degil mi?

Giris cikis yapsam da bir sıkıntı olmuyor o zaman degil mi?
Nasıl giriş çıkış yapsanız? Türkiye'de SIM'i bir kere taktığınız anda 120 gün süre başlar. Sadece 1 kere takman o süreyi başlatıyor.

Hocam söyle bir video gördüm türkiyede 20 bin vereceginize 2 tane alın dönüşümlü kullanın dedi adam

Hocam söyle bir video gördüm türkiyede 20 bin vereceginize 2 tane alın dönüşümlü kullanın dedi adam
Onu yapacağına çift sim+ esim'li model al. Zaten her sene yenileniyor. 4+4+4 ay olacak şekilde tüm yıl kullan sonra yıl başında yenilensin. 2 telefon almak gibi bir saçmalık yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı