Yurt dışı iPhone'un kullanım süresi dolduktan sonra ne yapılmalı?

ervy

Hectopat
Yurt dışından bir adet iPhone 14 Pro almıştık. 4 aylık kullanım süresi doldu bir 4 ay daha kullanım süresi varmış onun için ne yapılmalı? SIM i çıkartıp diğer yuvaya mı takmalıyız? Yoksa başka yolları mı var anlatır mısınız?

Ben 4 ay normal sim kullandım, 4 ay da e-sim var şuan e-sim kullanıyorum. Gelecek sene yenilencek 8 ay da oradan allah bereket versin e-sim dahil 3 sim destekliyorsa senin tel baya iyi ama çift sim var mı ya iphoneda?

Ben 4 ay normal SIM kullandım, 4 ay da e-SIM var şu an e-SIM kullanıyorum. Gelecek sene yenilencek 8 ay da oradan Allah bereket versin e-SIM dahil 3 SIM destekliyorsa senin tel bayağı iyi ama çift SIM var mı ya IPhone'da?

Yeni yıla a girdikten sonra 8 ay daha mı kullanabiliyoruz? Ve arkadaşım sadece SIM i çıkart diğer yuvaya tak oluyor dedi öyle mi sizce de?

Yeni yıla a girdikten sonra 8 ay daha mı kullanabiliyoruz? Ve arkadaşım sadece SIM i çıkart diğer yuvaya tak oluyor dedi öyle mi sizce de?
Yok. Operatör mağazasına gidip fiziksel sim yerine e-sim'e geçeceksiniz.

Bu arada, bankacılık işlemleri için sim kart blokesini kaldırmak durumunda kalacaksınız, sim kart değişikliği nedeniyle.

yani şimdi sizin iphone nasıl bilmiyorum benim telefonda 1 sim yuvası, 1 e-sim var. e-sim için arkadaşın da dediği gibi operatör mağazına gidip e-sim için karekod almanız lazım söylerseniz kendileri yapıyor ben aldığımda 3-4 ay önce 80TL ödedim.Her sene her yuva için 4 ay-4 ay şeklinde hak veriliyor. gelecek sene yine her yuva başına 4 ay daha izin verilcek, şimdi e-sim kullanıyorum fiziksel kullanmicam mesela, ocakta 4 ay daha kullanıp fiziksele geçicem. Aman dikkat et ikisine birden kart takarsan ve ya bakayim çalışıyor mu diye hat takarsan süre başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı