Yurt dışı Redmi Note 10S'e güncelleme yapılır mı?

NEOxS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şimdi yurt dışından Redmi Note 10 s aldım. Adam dedi toplam 18 ay kullanılabilir şimdi güncelleme yapsam Redmi Note 9'daki gibi mi yazısında kalır mi?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şimdi yurt dışından Redmi Note 10 s aldım. Adam dedi toplam 18 ay kullanılabilir şimdi güncelleme yapsam Redmi Note 9'daki gibi mi yazısında kalır mi?

IMEI'yi tekrar attırmanız gerekebilir.

Yurt dışından alıp Türkiye'ye getirdiyseniz kapanmaz diye biliyorum ama direk Türkiye'den aldiysaniz onunla kaçak yollardan telefona IMEI atiyorlar o zaman kapanabilir ama cihazdan cihaza değişebilir mesela bende şu an Note 10 kullanıyorum yurt dışı güncelledim gitmedi ama yanlışımda olabilir tam araştırmak lazim.

IMEI uçabilir.

IMEI atıldıysa sakın güncelleme yapmayın. Hatta güncellemeleri kapatmanın yöntemlerini araştırıp kapatın. Kaçak olarak getirilip imei atılan telefonlar güncelleme yapıldığı anda bootloop'a giriyor.

Ben Note 9 kullanıyorum güncelleme attığında IMEI uçabiliyor.

IMEI atıldıysa sakın güncelleme yapmayın. Hatta güncellemeleri kapatmanın yöntemlerini araştırıp kapatın. Kaçak olarak getirilip IMEI atılan telefonlar güncelleme yapıldığı anda Bootloop'a giriyor.

Hepsinde gitmiyor galiba bende 2.el aldim telefonu adam IMEI atmış pasaporta kayit ettirmemis kapanmaz kesinlikle dedi format attim güncelleme yaltim gitmedi.

Geri
Yukarı