Yurt dışı Redmi Note 12 Pro cihazın hangi ülkeden olduğu nasıl anlaşılır?

Erocan3457

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G cihazımın modelin sonunda up yazıyor, bu hangi ülkeden olduğu anlamına geliyor acaba? Bir de NFC yok cihazda, acaba donanımda var mıdır? ROM attırsam NFC özelliğini kazanabilir miyim?

Screenshot_2024-04-28-23-40-34-813_com.android.settings.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 12 Pro Plus 5G cihazımın modelin sonunda up yazıyor, bu hangi ülkeden olduğu anlamına geliyor acaba? Bir de NFC yok cihazda, acaba donanımda var mıdır? ROM attırsam NFC özelliğini kazanabilir miyim?

Eki Görüntüle 2181357

Galiba Hindistan cihazı hocam onlarda NFC olmuyor genellikle. ROM'la da gelmez NFC.

Hindistan modeli olup Global rom atıp NFC etkinleştirebilenler varmış.
Ama İmei işlemi dirençle yapıldıya yine aktif olmuyormuş sanırım.
Bir araştırın isterseniz.

Hindistan modeli olup Global rom atıp NFC etkinleştirebilenler varmış.
Ama İmei işlemi dirençle yapıldıya yine aktif olmuyormuş sanırım.
Bir araştırın isterseniz.
Yardım eden yokmu C I G ve E yi bile buldum ama UP ne oluyo bilen yok mu? Help me😢

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-29-00-00-03-515_com.android.settings.png
    Screenshot_2024-04-29-00-00-03-515_com.android.settings.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 25
SMOMIXN, kaçak ROM'unda zaten NFC olmuyor.
Boş vaktiniz çoksa bootloader kilidini açıp, MiFlash ile ROM atın, çok büyük ihtimalle NFC gelir.

Telefon Pro versiyonu değil, Discovery versionu gibi duruyor ayrıca.
Arkada etiket varsa onun resmini atın, o zaman kesin bir şey diyebilirim.

Bu konuda NFC çalıştığını söyleyenler var. Orada çalıştırabilen kişilerle irtibat kurun isterseniz.
Yalnız sizin imei işlemi Direnç'le mi yapıldı. Onun bilgisi sizde var mı ? Direnç'le yapılan cihazlarda NFC çalışmıyormuş.

Bu konuda NFC çalıştığını söyleyenler var. Orada çalıştırabilen kişilerle irtibat kurun isterseniz.
Yalnız sizin imei işlemi Direnç'le mi yapıldı. Onun bilgisi sizde var mı ? Direnç'le yapılan cihazlarda NFC çalışmıyormuş.
Bilmiyorum maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı