Yurt dışı Redmi'lere güncelleme gelir mi?

Cevap için teşekkürler ama bir sorum olacak internet baktığımda telefonun yükseltilebilir versiyonunda Android 13(t) olduğunu gördüm ama ben hala Android 12 deyim bir güncelleme gelmedi neden olabilir sizce.

Redmi Note 10 5G.
Cevap için teşekkürler ama bir sorum olacak internet baktığımda telefonun yükseltilebilir versiyonunda Android 13(t) olduğunu gördüm ama ben hala Android 12 deyim bir güncelleme gelmedi neden olabilir sizce.

Güncelleme gelir, güncelleme sonrası kapanma durumu olabilir.

Son düzenleme:
Cevap için teşekkürler ama bir sorum olacak internet baktığımda telefonun yükseltilebilir versiyonunda Android 13(t) olduğunu gördüm ama ben hala Android 12 deyim bir güncelleme gelmedi neden olabilir sizce?

Daha önce otomatik güncelleme almış mıydı cihazın?

Ben aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi Ama cihazın arkasında gelen etiketin model Numarasında C harfi varken ayarlardan Baktığımda model numarasında g harfi var bu Yüzden olabilir mi?

Daha önce otomatik güncelleme almış mıydı cihazın

Almadı hiç

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…