Yurt dışı Samsung S20 FE IMEI atılır mı?

Atılır, direnç olmadan yazılımla atılıyor diye biliyorum sonuçta çift simli Qualcomm işlemci. Parasını da yapan bilir sormak gerek telefonculara. Almadan önce bir telefoncuya uğrayın isterseniz.

Atılır, direnç olmadan yazılımla atılıyor diye biliyorum sonuçta çift simli Qualcomm işlemci. Parasını da yapan bilir sormak gerek telefonculara. Almadan önce bir telefoncuya uğrayın isterseniz.
Cihaz exynos işlemcili ve bende şuan Bi tanıdık vermişti yurtdışı. Imei atmadan şuan sim kartı kullanıyorum sorunları nedir?

IMEI atılmadan çift sim karttan totalde 8 ay kullanırsın problem olmaz, ama dikkat et diğer sim slotunu ilkinin süresi dolana kadar kullanma.

Exynos cihazlar hakkında bilgim yok dediğim gibi bu işi yapan bilir XDA Developers Web Sayfasına senin için baktım ama yasal olmadığından bu konuda bilgi vermemişler.

IMEI atılmadan çift SIM karttan Total'de 8 ay kullanırsın problem olmaz, ama dikkat et diğer SIM slotunu ilkinin süresi dolana kadar kullanma.

Exynos cihazlar hakkında bilgim yok dediğim gibi bu işi yapan bilir XDA developers web sayfasına senin için baktım ama yasal olmadığından bu konuda bilgi vermemişler.

Hocam telefon kapanınca 2 telefon kullanmaya başlamalıyım o zaman zaten satlmaz da.

Türkiye'de bu ekonomide her mal satılır. Elinizde çöp yok. 4 ay eski telefonumu kullanırım dersen 8 ay bunu kullanırsın. Telefoncu sana bir ihtimal yardımcı olup problemlerini çözebilir.

Geri
Yukarı