Yurt dışı telefon hala kapalı gözüküyor

byildirim9

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yurt dışı bir iPhone XS'im var yılbaşında bunların süreleri yeniden sıfırlanıyormuş sanırım ama telefon hala kapalı. Ek bir yere mi başvurmak gerekiyor yoksa kendi açılacak mı bunun?

Merhaba, benim de hala aynı çevremdekilerin de öyle sanırım hala bekleniyor bakalım ne zamana açılacak.

Arkadaşlar selam, bu konuda bir şey danışmak istiyorum. 1- IMEI kaydı olmayan telefonlar çevremden duyduğuma göre her yıl 8 ay kullanılabiliyormuş. Buna 360 gün diyen de var. Hangisi doğru?
2- kaydın yı lbaşında yenilenmesi olayı: Bu süre yıl başında 8 ay mı uzuyor? Ve bu uzama sadece 1 kereliğe mi mahsus? Yani bir yıl yılbaşında uzadıktan sonra yine her sene yenilenmeye devam eder mi?

Arkadaşlar selam, bu konuda bir şey danışmak istiyorum. 1- IMEI kaydı olmayan telefonlar çevremden duyduğuma göre her yıl 8 ay kullanılabiliyormuş. Buna 360 gün diyen de var. Hangisi doğru?
2- kaydın yı lbaşında yenilenmesi olayı: Bu süre yıl başında 8 ay mı uzuyor? Ve bu uzama sadece 1 kereliğe mi mahsus? Yani bir yıl yılbaşında uzadıktan sonra yine her sene yenilenmeye devam eder mi?
Merhaba, 6 aya yükseltildi 4 aydı önceden. Kaydın yenilenmesi olayı da her yıl başında yenileniyor sıfırlanıyor günü.

Çift sim yuvası varsa diğerinde deneyin bende bir kaç gündür bekliyordum servis yok gözüküyordu sim kartını diğer slota takınca oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı