Yurt dışı telefon kayıt ettirilmez ise ne olur?

Selam yurt dışından S21 Ultra almak istiyorum Snapdragon'lı modelini tek merak ettiğim ben telefonu kayıt ettirmezsem telefonu güncellemede filan sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa sadece hat mı kapanıyor. Ben zaten SIM takmayı düşünmüyorum sadece kamera ve oyun için alacağım cevaplarsanız çok memnun olurum.

Selam yurt dışından S21 Ultra almak istiyorum Snapdragon'lı modelini tek merak ettiğim ben telefonu kayıt ettirmezsem telefonu güncellemede filan sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa sadece hat mı kapanıyor. Ben zaten SIM takmayı düşünmüyorum sadece kamera ve oyun için alacağım cevaplarsanız çok memnun olurum.
1. Sime kart taktıktan sonraki 4 ay, 2. Sime kart taktıktan sonra 4 ay toplam 8 ay kullanabilirsin kalan 4 ayda sim kart taksan bile yalnızca acil aramalar der o kadar, diğer hiçbir konuda sıkıntı yaşamazsın.

Kullanamazsın, süre geçtikten sonra kayıt yapman gerekiyor, süleyman hocamın dediği gibi sadece acil arama yapabilirsin. Kayıt da çok pahalı, en son 20 bin TL falandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1712042722133.png

Böyle bir haber geldi kayıt ettirmemize gerek yok sanırım artık.

Telefonu güncellemede ve benzeri olaylarda herhangi bir problem yaşamazsın. Eğer istersen 8 ay hat takarak kullanabilirsin. Hat takmayacağım diyorsan da kullanımına hiçbir şekilde etki etmeyecektir sorunsuz tam donanımıyla çalışacaktır.

Kullanamazsın, süre geçtikten sonra kayıt yapman gerekiyor, süleyman hocamın dediği gibi sadece acil arama yapabilirsin. Kayıt da çok pahalı, en son 20 bin TL falandı.

Hocam şu an 31bin TL kayıt parası.

Geri
Yukarı