Çözüldü Yurt dışı telefonda yeni hat çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kullandigim cihaz yurt dışı cihazı. Cihazi bir buçuk yıl önce pasaporta kaydettirdik. Pasaport sahibi harici hat kullanamadigi için direkt yeni hat aldık. Ve bir buçuk yıldır cihazı sorunsuz kullanıyorum. 4 gün once TT hattımı Vodafone'a taşıdık. Dün eski hat kapandı ve yeni hat açıldı. Hat sahibi ayni numara aynı. Fakat dünden beri telefonda servis yok yazıyor ve hat çalışmıyor. e-Devlet'ten IMEI numara eşleşmesi yaptik, eşleşme sorguladık hepsi doğru çıkıyor ama bir türlü hat çalışmıyor. Bayiye sorduğumda hat çalışıyor dediler ve başka telefonda denediğimizde hat çalışıyor.
Bir türlü çözemedik. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Kullandigim cihaz yurt dışı cihazı. Cihazi bir buçuk yıl önce pasaporta kaydettirdik. Pasaport sahibi harici hat kullanamadigi için direkt yeni hat aldık. Ve bir buçuk yıldır cihazı sorunsuz kullanıyorum. 4 gün once TT hattımı Vodafone'a taşıdık. Dün eski hat kapandı ve yeni hat açıldı. Hat sahibi ayni numara aynı. Fakat dünden beri telefonda servis yok yazıyor ve hat çalışmıyor. e-Devlet'ten IMEI numara eşleşmesi yaptik, eşleşme sorguladık hepsi doğru çıkıyor ama bir türlü hat çalışmıyor. Bayiye sorduğumda hat çalışıyor dediler ve başka telefonda denediğimizde hat çalışıyor.
Bir türlü çözemedik. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bizimde başımıza geldi ve hala çözemedik telefonu kayıt ettik. 12 Pro cihaz herkesin SIM hattını koyuyoruz çalışıyor ama passaporta kayıt ettiğimiz kişinin ve tekrar o kişinin SIM hattını taktığımızda çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizimde başımıza geldi ve hala çözemedik telefonu kayıt ettik 12 Pro cihaz herkesin SIM hattını koyuyoruz çalışıyor ama passaport a kayıt ettiğimiz kişinin ve tekrar o kişinin SIM hattını taktığımızda çalışmıyor.

Hocam e-Devlet'te her şey normal gözüküyor, operatörde de sorun yok. Ama servis yok. BTK'ya da ulaşamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an.

BTK'yı aramamla sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı