Yurt dışı telefonum kapandı

sosodllero

Femtopat
Daha fazla  
İyi geceler. Ben 2021 Kasım'da yurt dışından iPhone aldım. 1 keresinde telefon ülkeye kasım ayında girdiği için 2022 Ocak ta 120günlük süre tekrardan yenilendi. Sonra 100 gün sonra eSIM aldım tekrardan bu süreyi 120gün e çıkardım. Ve tam şu anda geçici IMEI kaydı iptal edildiği için yapamadım. Pasaport kaydı yaptırdım fakat yaptığım banka resmen dolandırıcı gibi bir şey. Beni yanlış yönlendirdiler ve telefonun kayıt edilmedi. Şu an da 120günlük süre doldu ve SIM kartım tamamen kapandı. İnternete bağlanamıyorum, birisini arayamıyorum, birisi beni arayamıyor, SMS'ler gelmiyor. Ben pasaport kaydına yatırdığım 2700TL'yi iade aldım fakat henüz gelmedi. Telefon kapandığı halde tekrardan pasaport kaydını düzgün bir şekilde yapsam, telefonum açılır mı? Yoksa telefon tamamen çöp mü oldu? En tez zamanda cevaba ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durumunuz üzücü. Kötü bir tecrübe olmuş sizin için. Sanırsam yapılamıyor. Operatörünüzle iletişime geçin size daha detaylı bilgi verebilirler.

Dosya Ekleri

• resim_2022-09-30_011004863.png
    resim_2022-09-30_011004863.png
    13 KB · Görüntüleme: 71
Pasaport kayıdı E-devlet’ten yapılıyor. Bankadan nasıl yaptınız? Umarım dolandırılmamışsındır.
ziraat bankasından yapılıyor. Fakat adamlar resmen yanlış bir şey yapman için, devlete para girmesi için elinden geleni yapıyorlarmış. Vergi dairesinden iade talep ettim ama bilmiyorum...

Durumunuz üzücü. Kötü bir tecrübe olmuş sizin için. Sanırsam yapılamıyor. Operatörünüzle iletişime geçin size daha detaylı bilgi verebilirler.
Bilmiyorum hocam. Bugün içinde konuşup bilgi alırım buraya da yazarım benden sonrakiler nu duruma düşmesin diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı