Yurt Dışına Bilgisayar Götürmek

mustafa ilik

Kilopat
Yer
UK | London
Daha fazla  
Ben 5. ayda bilgisayar toplamistim fakat simdi universiteyi de birakarak Londra'ya yerlesecegim bunu icin masaustu bilgisayarimin parcalarini kutularina koyup (kasa haric tum parcalar) valize koydum ve saglamlastirdim herhangi bir sikinti olur mu? Pegasus ile ucuyorum. Ayrica baglami da goturecegim bana bilgi verevilecek bir var mi ?

Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm parçaları sökmene gerek yok. Ekran kartını sökün ve kendi kutusuna koyun. Diğer parçalar bence kasa içerisinde daha güvendeler. HDD'yi varsa aldığınız titreşimsiz kutuna koyun. Çok sıkı sabitlemeniz gereken bir tek o var. Geri kalan parçalar sorun yaratmaz. Ağırsa işlemci soğutucuyu da sökebilirsiniz ama farketmez.

Ben komple söktüm çünkü kasa çok yer kaplıyor ve kilo hakkımız o kadar yok. Dediğiniz gibi HDD'yi korumalı poşede koydum ve etrafına kıyafetlerimi koydum. Antepten biniyorum buradan bir kere verdiğimiz zaman tamamdır :D artık oradaki bagaj düzenleyen insanların o zamanki durumuna bağlı :D Teşekkürler. Gökhan Tekyıldırım.

Faturalariyla beraber getirdim bir sikinti olmadi. Kasa valizimde cok yer kapladigi icin getirmedim. Desktop tasiyacak arkadaslar icin valizinize saglam koyun ve faturalari varsa yaniniza alin bir sikinti olmaz. Tesekkur ederim.

Faturalariyla beraber getirdim bir sikinti olmadi. Kasa valizimde cok yer kapladigi icin getirmedim. Desktop tasiyacak arkadaslar icin valizinize saglam koyun ve faturalari varsa yaniniza alin bir sikinti olmaz. Tesekkur ederim.
Merhaba hocam, Bende Fransa'ya taşınacağım haliyle evdeki sistemimi de götürmek istiyorum ama çoğu ürünün faturası yok muhakkak fatura soruyorlar mı ? Bir diğer konu ise ps4 üm var onu da götürmek istiyorum onunda faturası yok oda aynı şekilde sıkıntı çıkartır mı ?

Merhaba hocam, Bende Fransa'ya taşınacağım haliyle evdeki sistemimi de götürmek istiyorum ama çoğu ürünün faturası yok muhakkak fatura soruyorlar mı ? Bir diğer konu ise ps4 üm var onu da götürmek istiyorum onunda faturası yok oda aynı şekilde sıkıntı çıkartır mı ?
Ne olur ne olmaz diye faturalarini koymustum ancak faturalarini sormadilar, bir sikinti cikacagini sanmiyorum. Gonul rahatligiyla goturebilirsiniz, ancak iyi paketleyin yoksa ucakta kirilabilir.

Geri
Yukarı