Yurt dışına ilk defa giden birisine öneriler

Ailenizi ve tanıdıklarınızı bırakın demedim. Ne için dediğim gayet anlaşılıyor bence. Çok yanlış anlamışsınız. Alttaki bey.

Biraz ironi yapmissin o kadar. Ben iyi niyetli algiladim sahsen. Gayet iyi sorun yok benim acimdan. Zaten bunaldim artik buradan iyice. Hastaneye gidiyorum doktorun umurunda degilsin is basvurusu yapion 2 ay sonra ariyolar konusuon ediyorsun umut veriolar aramiyorlar vs. Artik iyice bunaldim sacmaliklardan. 29 yasindayim.

Biraz ironi yapmissin o kadar. Ben iyi niyetli algiladim sahsen. Gayet iyi sorun yok benim acimdan. Zaten bunaldim artik buradan iyice. Hastaneye gidiyorum doktorun umurunda degilsin is basvurusu yapion 2 ay sonra ariyolar konusuon ediyorsun umut veriolar aramiyorlar vs. Artik iyice bunaldim sacmaliklardan. 29 yasindayim.
Çıkın kurtulun hocam. Fırsat bulursam ben de giderim. Üniversite okuyorum henüz. Şu durumda bu ülkede yaşamak zor ve etrafta gezen dağ ayıları sayesinde her an her şey olabilir. Gidin kurun düzeninizi rahat rahat yaşayın. Özlediğiniz an gelin gezin tabii ki ama bence ,en azından ülke düzelene kadar, buraya temelli kalmak için geri dönmeyin. Ki umarım orada kuracağınız düzen ve rahattan sonra siz de aynı düşünürsünüz. Anneniz şanslı, sevindim. Çok da gerilmeyin.

Geri
Yukarı