Yurt dışına laptop çıkarılır mı?

424997

Decapat
Ben yurtdışına gideceğim yanımda laptopumuda götürmek istiyorum yurt dışına laptop götürülüyor mu?
Götürülüyorsa eğer kontrol ediliyor mu?
Yapmam gereken herhangi bir şey var mı?

Ben yurt dışına gideceğim yanımda laptopumuda götürmek istiyorum yurt dışına laptop götürülüyor mu?
Götürülüyorsa eğer kontrol ediliyor mu?
Yapmam gereken herhangi bir şey var mı?

Şu sorunun sorulmasına vesile olanları esefle kınıyorum.

Götürülür. Ülke içinde seyahat yaparken bile laptop çıkarılıp inceleniyor hatta bazen açmak zorunda kalıyorsunuz. O yüzden ulaşabileceğiniz bir yere koyun ki çıkarması kolay olsun. Yurt dışına giderken de elbet kontrol edebilirler diye düşünüyorum.

Götürülür. Ülke içinde seyahat yaparken bile laptop çıkarılıp inceleniyor hatta bazen açmak zorunda kalıyorsunuz. O yüzden ulaşabileceğiniz bir yere koyun ki çıkarması kolay olsun. Yurt dışına giderken de elbet kontrol edebilirler diye düşünüyorum.

Bir de şarjı olsun mutlaka yoksa girişte elinizde şarj cihazı priz ararsınız. Kontrol edilmeden geçirilmiyor genelde.

Kontrol uzun mu sürüyor peki arkadaşlar açıp kapatıyoruz mu sadece cihazı
İlk defa gideceğim hiçbir fikrim yok yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Biraz gelecekten geliyorum ama, bir soru da ben eklemek istiyorum. Yakında Almanya'ya gideceğim ve yanımda MacBook'umu da götüreceğim. Cihazın faturasını kaybettim bu bir sorun teşkil eder mi girişte veya çıkışta?

Geri
Yukarı