Yurt dışına nasıl bilgisayar götürebilirim?

emreisemre

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, konuyu 3 sene sonra hortlatıyorum. Yakın zamanda yurt dışına yerleşme planımız var, eğer gidersek bilgisayarı da yanımda götürmek istiyorum fakat kafamda bazı sorular var. Valize korunaklı bir şekilde yerleştirsem herhangi bir zarar görme ihtimali nedir? Ayrıca zarar görme konusuna ek olarak girişlerde denetlemede sıkıntı oluyor mu? Bu aşamaları yaşamış tecrübeli birileri varsa bana rehberlik yaparsa çok sevinirim. Sisteme ek olarak 2 adet de monitörüm var.

Kasayı satmanı öneririm, belki depolamasını sökersin ve onu götürürsün. Yurt dışına gidince zaten Avrupa veya Amerika ise yakın fiyata aynı sistemi dizersin.

Kasayı satmanı öneririm, belki depolamasını sökersin ve onu götürürsün. Yurt dışına gidince zaten Avrupa veya Amerika ise yakın fiyata aynı sistemi dizersin.

Avrupa veya Amerika değil hocam maalesef, Rusya'ya gideceğiz. Fiyatlara baktım, Türkiye ile aşağı yukarı aynı, bir tık daha düşük tabii Türkiye'ye göre ama çok fark yok

Avrupa veya Amerika değil hocam maalesef, Rusya'ya gideceğiz. Fiyatlara baktım, Türkiye ile aşağı yukarı aynı, bir tık daha düşük tabii Türkiye'ye göre ama çok fark yok
O zaman tavsiyem dediğimi yapmanızdır. Bu arada neden Rusya? Oranın da ekonomisi Türkiye gibi bir tık üstte.

Geri
Yukarı