Yurt dışında yaşayan biri bana dava açabilir mi?

Hocam boş verin ya karıştırmışsa bile sizin suçunuz yok en iyisini yaptınız
Sağolun hocam. Son zamanlarda dolandırıcı botları çoğalmaya başladı hâliyle de yabancı numara görünce bot sandım. Zaten kendisini bot sandığımı ve bu konuda çok üzgün olduğumu belirterek alaycı mesajlarımı sildim.

Sağolun hocam. Son zamanlarda dolandırıcı botları çoğalmaya başladı hâliyle de yabancı numara görünce bot sandım. Zaten kendisini bot sandığımı ve bu konuda çok üzgün olduğumu belirterek alaycı mesajlarımı sildim.
Rica ederim hocam, aslında biraz botların artması iyi oldu bana da dalga geçecek birisi lazım oluyor, hep League of Legends yetmiyor da xd

Hocam çok kafaya takmanıza gerek yok, dolandırıcı olup olmadığından emin değilseniz adamın mesaj yazmasını bekleyin birkaç saat. Yazmazsa engelleyin geçin, yabancı herif sizi nasıl bulsun :D.

Hocam çok kafaya takmanıza gerek yok, dolandırıcı olup olmadığından emin değilseniz adamın mesaj yazmasını bekleyin birkaç saat. Yazmazsa engelleyin geçin, yabancı herif sizi nasıl bulsun :D.
Aslında kadınmış. İlk mesajda türkiyeye geleceğini söylüyordu. Türkiyeye gelen yabancılar dava açabiliyormuş ondan biraz tırstım.

Geri
Yukarı