Yurt dışından 17.000 TL laptop tavsiyesi

KangalUçuran

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır yeni seri laptopları bekliyorum ve artık cidden sıkılmaya başladım. MSI almak istesem çok pahalı, Monster desem yeni serileri neredeyse tamamen sorunlu gibi duruyor. Forumda gördüğüm kadarıyla ASUS da pahalı olacak gibi. Durum artık çok sıkıcı bir hal almaya başladı en iyisi yurt dışından getirmek gibi duruyor şimdilik.

Yaklaşık 16.500-17.000 TL gibi bir bütçem var ve almak istediğim üründeki tek kriterim 17.3 olması. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır yeni seri laptopları bekliyorum ve artık cidden sıkılmaya başladım. MSI almak istesem çok pahalı, Monster desem yeni serileri neredeyse tamamen sorunlu gibi duruyor. Forumda gördüğüm kadarıyla ASUS da pahalı olacak gibi. Durum artık çok sıkıcı bir hal almaya başladı en iyisi yurt dışından getirmek gibi duruyor şimdilik.

Yaklaşık 16.500-17.000 TL gibi bir bütçem var ve almak istediğim üründeki tek kriterim 17.3 olması. Önerilerinizi bekliyorum.
Aynı durumdan muzdaribim. Ben direk akraba yoluyla alacaktım ama stoklar yok. MSI markasının TRye getirdiği konfigürasyon benim alacağım ülke olan Kanada'da olsa düşünmem GE76 seçerim ama 10750H olan versiyonu var ve Ryzen 9lu G17den 200 dolar pahalı olunca "pfff" dedirtiyor. Nisana kadar çıkarsa Asus alıcam ben çıkmazsa Gigabyte ya da MSI GS66 Stealth alacağım bütçe arttırabilirsem de mecburen ge76.

Yeni konular

Geri
Yukarı