Yurt dışından alınan çift simli iPhone 15 Pro Max ne kadar tutar?

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yurt dışından 2 adet iPhone 15 Pro Max almayı düşünüyorum. Çift simli olanlar (e simli olanlar sanırım) Türkiye'de açtırılırken 2 telefona tek ücret ödenebiliyormuş bu yasal mı ve gerçekten yapılabiliyor mu? Yorumlarınız bekliyorum, teşekkürler.

1100 dolardan hesap et kanka genelde Pro Max'ler 1100 dolardan satışa çıkıyor. Tek ücret konusunun gerçek olduğunu sanmıyorum malum TR.

Yurt dışından 2 adet iPhone 15 Pro Max almayı düşünüyorum. Çift simli olanlar (e simli olanlar sanırım) Türkiye'de açtırılırken 2 telefona tek ücret ödenebiliyormuş bu yasal mı ve gerçekten yapılabiliyor mu? Yorumlarınız bekliyorum, teşekkürler.
15 pro max'e daha çok var, çıkınca konu açmanız daha iyi olur.

15 Pro Max alacaktım fakat vazgeçtim. 14 Pro Max ile sızıntılara baktığımızda ki bu sızıntılar appledesing sayfasının sızıntıları. Arada uçurum fark olmadığını görünce vazgeçtim. Bence illa alacaksanız arada çok fiyat farkı varsa 14 Pro Max alın derim ben. Ama az fiyat farkı var ise 15 Pro Max alabilirsiniz. Eğer kayıt etmeden kullanacaksanız çift SIM olduğu için toplamda 8 ay kullanabilirsiniz. Sonraki 4 ay kapalı olur ve yılbaşından sonra tekrar her yıl 8 ay 8 ay olacak şekile açılır durur.

Tahminime göre 15 pro max 256 gb =1300 dolar olacak
Moderatörler başlığı düzeltmiş, ben tek açtırma parası mı veriliyor 2 tane alınca demek istedim.

Tahminime göre eğer dediğim konu oluyorsa 2 telefonu açtırma parası dahil 90 bine alabileceğim.

iPhone sabit fiyatla satışa sunar telefonları, genelde böyle olmuştur. Ortalama 128 GB Pro Max 1100 dolar olacaktır.

15 Pro Max alacaktım fakat vazgeçtim. 14 Pro Max ile sızıntılara baktığımızda ki bu sızıntılar appledesing sayfasının sızıntıları. Arada uçurum fark olmadığını görünce vazgeçtim. Bence illa alacaksanız arada çok fiyat farkı varsa 14 Pro Max alın derim ben. Ama az fiyat farkı var ise 15 Pro Max alabilirsiniz. Eğer kayıt etmeden kullanacaksanız çift SIM olduğu için toplamda 8 ay kullanabilirsiniz. Sonraki 4 ay kapalı olur ve yılbaşından sonra tekrar her yıl 8 ay 8 ay olacak şekile açılır durur.
Hocam ben kayıt ettirip kullanacağım ikisini de.
Yakın çevremden çift simli alıp tek açtırma ücreti ile devam ettiğini beyan eden kişiler var. Sizlerin de bu konudaki düşüncelerini almak istiyorum?

Geri
Yukarı