Çözüldü Yurt dışından alınan iPhone 15 Pro telefonu nasıl açtırabiliriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmet pl

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu yaz Londra'dan iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Seneye de İtalya'da okuyacağım. Bu telefonu İtalya'da açtırmadan kullanabilir miyim? Avrupa'da bu işler basıl oluyor bilgi verir misiniz?

Çözüm
Avrupa'da bizim ülkedeki gibi IMEI muhabbetleri yok. Kullanırsınız.
Diğer ülkelerin içinde Türkiye var mı?

Burada maalesef ki açtırmadan yani IMEI kaydedilmeden bakmıyorlar. İşin daha kötü kısmı IMEI kaydettirdin diyelim bu sefer de Avrupa bölgesi model numaralı olanlara bakıyorlar sadece. Yani Asya cihazı varsa sizde buradaki garanti yine bakmıyor. Bunları aklınızda olsun diye söylüyorum.

Burada maalesef ki açtırmadan yani IMEI kaydedilmeden bakmıyorlar. İşin daha kötü kısmı IMEI kaydettirdin diyelim bu sefer de Avrupa bölgesi model numaralı olanlara bakıyorlar sadece. Yani Asya cihazı varsa sizde buradaki garanti yine bakmıyor. Bunları aklınızda olsun diye söylüyorum.

Bilgileriniz için teşekkürler. Instagram ve TikTok'ta kamerası ile ilgili videolar var. İnsanlar kötü diyor. Bunun hakkında bilginiz var mı?

Bilgileriniz için teşekkürler. Instagram ve TikTok'ta kamerası ile ilgili videolar var. İnsanlar kötü diyor. Bunun hakkında bilginiz var mı?
Bilgim var. Kamera kötü değil. Sadece bazen yapay zeka fotoğrafı çektikten sonra galeriye çok işliyor bu da kötü sonuçlar doğurabiliyor. Eğer o insanlar gibi ağlayıp sosyal mecralarda bunu paylaşmakla uğraşmak istemiyorsanız sadece yapmanız gereken bu fotoğrafı işlemeden rahatsız olursanız ;
Ayarlar-Fotoğraflar-Full HDR görüntüle ayarını kapatmak olacaktır. Bu arada yapay zeka bazen gerçekten fotoğrafı işleyip çok güzel sonuçlar da ortaya çıkarabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı