Yurt dışından alınan PS5 için kablo mu? Dönüştürücü priz mi?

Bir elektronikçi olarak kablo almanı tavsiye ederim. Böyle sıkıntılar çok yaşadım zamanla o dönüştürücüde gevşeklik oluyor temassızlık fln oluyor makinayı yakarsın
Bu işini görür
Hocam öneri için teşekkür ederim. Kablo da S-link modelini alsam olur mu? Daha tanınmış olduğundan soruyorum. Belki daha sağlamdır. Şunu mesela

Hocam valla ilk girdiğim birmilyoncudan en pahalısını almıştım.
Hocam sorun yaşamadınız değil mi? Yani taktınız kullanmaya başladınız

Hocam öneri için teşekkür ederim. Kablo da S-link modelini alsam olur mu? Daha tanınmış olduğundan soruyorum. Belki daha sağlamdır. Şunu mesela

Evet hocam sorun falan yaşamadım çatır çatır çalışıyor. Sadece bende Televizyon alırken samsung teknik servisinin taktığı akım koruması ve ayrıca akım korumalı priz takılı o ikisi zaten koruyor gelen elektirik akımını.

O yüzden bidaha 3. kez akım korumalı falan bişi almama gerek kalmadı.

Hocam hiç fark etmez bütçeniz neye uygunsa onu alın derim ha bütçem var diyorsanız gidin en kalitelisini alın derim ama hepsi aynı fark eden birşey yok zaten öyle ağır birşey içinde kullanılmayacak yani size kalmış hocam size ne uygunsa onu alın

Hocam hiç fark etmez bütçeniz neye uygunsa onu alın derim ha bütçem var diyorsanız gidin en kalitelisini alın derim ama hepsi aynı fark eden birşey yok zaten öyle ağır birşey içinde kullanılmayacak yani size kalmış hocam size ne uygunsa onu alın
Anladım hocam. öneri için çok teşekkür ederim.

Başka önerisi olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı