Yurt dışından arkadaş bulma uygulaması önerisi

@sipsak biz işin esprisindeyiz hocam yoksa pasta arayana dilim çok. 😂

Ben de üniversite zamanımda Ukrayna'ya tatile gitmek istiyorum, fiyat olarak fazla masraflı değil gibi gözüküyor.
Evet bizim paramız biraz daha değerli olduğu için az miktarla bile güzel bir tatil yapılabilir.

VKontakte isimli sosyal medya playformu var, slav ırkının Facebook'u diyebiliriz. Yüzüne bakmağa doyamayacağın cillop gibi hatunlar anında cevap veriyor. Tabi yan sekmede Rusça Türkçe çeviri açık olmalı.

VKontakte isimli sosyal medya playformu var, slav ırkının Facebook'u diyebiliriz. Yüzüne bakmağa doyamayacağın cillop gibi hatunlar anında cevap veriyor. Tabi yan sekmede Rusça Türkçe çeviri açık olmalı.
Sağolasın kardeşim ama ben iyi kalpli bir arkadaşla tanıştım orda. Gerek kalmadı 😊. Bu arada arkadaş erkekti. Yanlış anlaşılma olmasın 😂

Arkadaşlar merhaba. Küçüklüğümden beri çernobil turu yapma hayalim var ve yaklaşık 1 ay sonra senelik iznimde Ukrayna'ya gideceğim. 3-4 gün kalmayı düşünüyorum. Orta seviyede İngilizce konuşabiliyorum ama oranın yerel dilini bilmem. Uygulama mağazalarında yurt dışından arkadaş bulma uygulamaları var ama hangisine güvenebileceğimi bilmiyorum. Bu yüzden sizlerden tavsiye istiyorum.

Ben istiyorum ki 3-4 gün boyunca bana eşlik edebilecek, mümkünse beraber gezebileceğim, hatta mümkünse orada yaşayan türklerden birini bulayım, beraber gezelim. Bildiğiniz böyle bir uygulama var mı?

Aslında birçok site var ama maalesef insanlar çok yanlış amaçlar için kullanıyor. Gerçekten bulmak zor gibi. Umarım geziniz iyi geçer.

Geri
Yukarı