Yurt dışından bilgisayar almak mantıklı mıdır?

Gümrük vergisi cart vergisi curt vergisi yine buradaki fiyatına denk gelecek bir fiyata gelecek. Üstelik bir sorun olduğunda garantiye nasıl göndereceksin?

Gezi amaçlı giderken alacağım, ondan da mı vergi alırlar.
Hocam 3070'in o kadar ucuz olacağını sanmıyorum. Belki 3060. Link varsa atabilir misiniz?
Link yok hocam,500 euro diye duydum sadece.

Euro'nun 10 olduğu zamanlarda Türkiye'de 24000 TL olan Laptopu Almanya'dan gelen akrabama 1700 Euro'ya aldırmıştım. Biraz araştırırsan çok güzel fırsatlar yakalayabilirsin bence.

Euro'nun 10 olduğu zamanlarda Türkiye'de 24000 TL olan laptopu Almanya'dan gelen akrabama 1700 Euro'ya aldırmıştım. Biraz araştırırsan çok güzel fırsatlar yakalayabilirsin bence.

Peki garanti durumu falan nasıl oluyor bir sıkıntı çıkacak olsa ne yapabiliriz?

benim baktığım msi cihazlar hep aynı fiyat, direk ekran kartı bakayım dedim onlar da aynı, yani zahmet olmazsa bir cihaz önerebilir misiniz, yakında bende bir iki günlüğüne macaristan tarafına gideceğim gitmişken almak istiyorum bir kasa veya laptop

Benim baktığım MSI cihazlar hep aynı fiyat, direk ekran kartı bakayım dedim onlar da aynı, yani zahmet olmazsa bir cihaz önerebilir misiniz, yakında bende bir iki günlüğüne Macaristan tarafına gideceğim gitmişken almak istiyorum bir kasa veya laptop.

Hocam gidip aldınız mı? Yakında ben de gideceğim Macaristan'a. Gitmişken almayı düşünüyorum. Buradan almayı planlıyordum fakat fiyatlar uçtu gitti. Piyasa araştırması yapıyordum alacağım zaman zam geldi :D Eğer gidip aldıysanız dönüşte vergi vs. ödediniz mi? Ya da telefonda olduğu gibi kayıt vb. bir işlem yapıldı mı?

Geri
Yukarı