Yurt dışından Cooler Master Storm Trooper kasa almak

Bilal_gfb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Casper'ın kendi bilgisayarında kullandığı kasayı çok beğenmiştim ve kasayı araştırdım. Kasa Color Master'ın Storm Trooper modeliymiş. Türkiye'de çok aradım fakat alabileceğim bir yer bulamadım. Şu siteyi buldum;
http://www.computeruniverse.net/en/products/90571151/cooler-master-storm-trooper.asp

Konu ile ilgili bir kaç sorum olacak.

1- Türkiye'den alabileceğim bildiğiniz bir yer var mı ?
2- Yukarıdaki siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu ?
3- Daha güvenilir bir site öneriniz var mı ?

Ürün gümrüğe kesin takılır değil mi ? Ayrıca öyle bir şey olması durumunda İstanbul'a mı gitmem gerekiyor ? (Ben Konya'dayım)

Daha önce yurt dışından hiç alışveriş yapmadım yukarıdaki sorulara vereceğiniz cevaplar haricinde diğer öneri ve tecrübelerinizden de yararlanmak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ikinize de ilginiz için teşekkür ederim. Peki amazon dan alsam yine vergi öderim o artık kesinde benim gümrüğe gitmem gerekir mi ?

Hayır gümrüğe gitmenize gerek yok. Amazon vergi kesilecek ürünlerden vergi ücretini kesip gümrükte kalmasın diye kolaylık sağlıyor. Evinize kadar gelir Amazon'dan alırsanız.

Bilgi için çok teşekkürler. Sitede aynı ürün farklı fiyatlarla bulunuyor bunun sebebi satıcıların farklı olması mı ? Ayrıca linkte bulunan kasa da ücretsiz kargo yazıyor yanlış mıyım ? Son olarak ürün TR yr gönderiliyor mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı