Yurt dışından DualSense getirmek

WornPanda

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Fps Oyuncusu.
Arkadaşlar babam şu an Tayland'da DualSense aldı ama aklıma takılan birkaç şey var.
Getirirken kutusunda olması sorun yaratır mı veya nelere dikkat etmesi gerek teşekkür ederim.

Hocam kutulu ürün almıyorlar şahsi kullanım için alındığını belli etmek için kutusuz getirmesi daha uygundur.

Evet 1 adet.

Kararsız kaldım hocam emin misiniz çünkü 1 adet.

Kutusu var diye Almanya'dan gelen PS3'ümü almadılar kutusunu yanlarında yırtıp şahsi olduğuna ikna etmek zorunda kaldı babamın amcası. Bu olay 2016'da yaşanmıştı. Cihaz ikinci eldi ama çok temiz ve kutuluydu.

@WornPanda ben daha önce telefon getirdim. Hatta daha doğrusu bu yıl. Çok sorun çıkarırlarsa kutuyu onların yanında açabilir fakat yırtıp atmak zorunda değil sonuçta sadece 1 adet ve sen onlara kişisel kullanım için olduğunu belirtiyorsun. Ben Iphone 13'ü kutusunu bile açmadan geçirdim.

@WornPanda ben daha önce telefon getirdim. Hatta daha doğrusu bu yıl. Çok sorun çıkarırlarsa kutuyu onların yanında açabilir fakat yırtıp atmak zorunda değil sonuçta sadece 1 adet ve sen onlara kişisel kullanım için olduğunu belirtiyorsun. Ben iPhone 13'ü kutusunu bile açmadan geçirdim.

Teşekkür ederim bunların hepsini belirteceğim.

Konuyu hortlatıyorum çünkü yakın zamanda bana da gelecek. Ürünün garanti sorgulamasını yaptınız mı? TR de garanti kapsamında gözüküyor mu?

TR garantisi yok gözükmüyor Avrupa ürünü de değil zaten Avrupa ürünüyse belki vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı