Yurt dışından ekran kartı almak

Historicus

Hectopat
Arkadaşlar selam,

Bir süre boyunca Hollanda'da yaşayacağım, yaza doğru döneceğim. Malum ekran kartı fiyatlarından dolayı buradan getirmek istiyorum. Önerileriniz ne olur? İsteğim; şu anda halihazırda çıkmış olan -RDR2, Elden Ring ve bu oyunlar seviyesindeki - oyunlar ile gelecekte çıkacak -mesela Starfield, TeS6 ve benzeri genel olarak RPG tabanlı geniş- oyunları rahatça açıp 60-70 FPS arasında performans verecek bir ürün. Genel olarak TR piyasasına hakim değilim fiyat anlamında da karşılaştırma açısından yardımlarınızı rica edecektim. Hollanda piyasasına bakabilmeniz için de genel olarak burada kullanılan bir siteyi bırakıyorum https://tweakers.net/. Genel olarak yine Amazon. Nl'den bakabilirsiniz eur fiyatları için. Sizden ricam buradaki anlattıklarıma göre önerileriniz hangi ürünler olur? Bütçem 500 eur'aya kadar.

Şimdiden yardımcı olan herekese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler öneri için. Daha çok RTX serisinden bir kart düşünmüştüm, hem uzun ömürlü hem daha stabil olur diye. Mesela bu kart nasıl:

Attığım kart RTX 3060 benzeri kartlardan kat kat güçlüdür diğer RTX kartlar bütçeyi aşıyor diye atmadım :)
AMD'nin bu kartı driver sorunu bulunmaz AMD driver sorunların ıbüyük oranda düzeltti dediğim gibi 6700XT 3060'dan güçlü bir kart.

Teşekkürler öneri için. Daha çok RTX serisinden bir kart düşünmüştüm, hem uzun ömürlü hem daha stabil olur diye. Mesela bu kart nasıl:

Hocam bu fiyat iyi bu arada 0 RTX 3060 için fakat 6700XT kesinlikle daha iyi bir kart fakat uzun ömürlü kısmı için bir şey diyemem uzun kullanım testlerini izleyebilirsin ama arkadaşın attığı AMD rkran ksrtı Türkiye'de 300 TL daha ucuz mantıksız yani o link XFX Radeon RX 6700 XT Speedster SWFT 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Geri
Yukarı