Yurt dışından ekran kartı getirme

ahmtakc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaslarım merhaba,

Yakin zamanda PC toplayacagim fakat ekran karti konusunda biraz dusunceliydim bütçe acisindan. 4070 Ti serisi yurt içi satin almayi dusunuyordum. Fakat isim geregi bu aralar yurt dışına cikisim olacak. 4070 Ti parasina 4080 alabiliyorum. Fakat ekran kartinda herhangi bir ariza durumunda garanti yurticinde gecerli olur mu? Yurt dışından almam mantikli mi? Yardimlarinizi bekliyorum. Iyi aksamlar 😀

Artık Türkiye'de ekran kartı tamiratı yapan çok gücenilir yerler türemeye başladı bana kalırsa alınır.

Hocam bence alın yurtdışında hem daha ucuz hem de daha karlı.

Artık Türkiye'de ekran kartı tamiratı yapan çok gücenilir yerler türemeye başladı bana kalırsa alınır.
Bilemedim simdi kurumsal olmayan yerlere yaptirmak ne kadar dogru ?

Hocam bence alın yurtdışında hem daha ucuz hem de daha karlı.
Arada 10-11 bin tl fark oynuyor dediginiz gibi baya karli ama sikinti cikarmi yoksa global garantisi olan var midir ?

Bilemedim simdi kurumsal olmayan yerlere yaptirmak ne kadar dogru ?

Arada 10-11 bin tl fark oynuyor dediginiz gibi baya karli ama sikinti cikarmi yoksa global garantisi olan var midir ?
Hocam o konularda pek bir bilgim yok ama gideceğiniz yerin lokal olarak en güvenilir mağazasından alırsanız bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Hocam o konularda pek bir bilgim yok ama gideceğiniz yerin lokal olarak en güvenilir mağazasından alırsanız bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.
Tesekkur ederim ilginize, durum degerlendirmesi yapip tekrar konuya ekleme yaparim. Merak eden yurtdisindan alisveris yapacak olan arkadaslariminda isi gorulmus olur. Yine de daha once bu tarz alisveris yapan arkadaslarim aydinlatirsa cok iyi olur.

Tesekkur ederim ilginize, durum degerlendirmesi yapip tekrar konuya ekleme yaparim. Merak eden yurtdisindan alisveris yapacak olan arkadaslariminda isi gorulmus olur. Yine de daha once bu tarz alisveris yapan arkadaslarim aydinlatirsa cok iyi olur.
Rica ederim iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı