Yurt dışından EVGA PSU almak mantıklı mı?

Galiba bunu tercih etmem daha iyi olacak.

Yurt dışı linkini atabilir misiniz, rica etsem?

Bence çok mantıklı olur fiyatına göre çok üst düzey bir güç kaynağı Amerika'ya gidecekseniz oradan almanız daha iyi olabilir mutlaka bulursunuz orada satışı vardır diye düşünüyorum fakat buradan alırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum 10 yıl garantili olduğu yazıyor Türkiye'de şuan distribütörü varmı tam emin değilim ama yoksa bir sorun olduğunda yurt dışına göndermek zorunda kalabilirsiniz bu yönüde düşünün.

Buna da göz atabilirsin. Enermax Platimax serisi de çok iyidir. Ancak kargo ücretiyle falan 2400-2500 TL'yi geçecektir. Şahsen o kadar parayı vermeye değmez.

Bence çok mantıklı olur fiyatına göre çok üst düzey bir güç kaynağı Amerika'ya gidecekseniz oradan almanız daha iyi olabilir mutlaka bulursunuz orada satışı vardır diye düşünüyorum fakat buradan alırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum 10 yıl garantili olduğu yazıyor Türkiye'de şuan distribütörü var mı?? tam emin değilim ama yoksa bir sorun olduğunda yurt dışına göndermek zorunda kalabilirsiniz bu yönü de düşünün.
Amazon o konuda çok iyi bir şirket. Bozulan cihazı kapının önünden alıyor, garantisinin olduğu yere götürüyor daha sonra iade ve değişim kararını size bildirip ne istediğinizi söylüyor.

Buna da göz atabilirsin. Enermax Platimax serisi de çok iyidir. Ancak kargo ücretiyle falan 2400-2500 TL'yi geçecektir. Şahsen o kadar parayı vermeye değmez.
Fiyatı çok uygun. Niye böyle :D

Fiyatı çok uygun. Niye böyle :D
Aslında olması gereken fiyata satılıyor. Firmayı biliyorsun zaten kalitesini anlatmama gerek yok. Bence bunu alıp geç. Kalan para ile SSD falan alırsın :D Bu arada Steam'den mesaj atmıyorsun üzdün :( Yazmanı bekliyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı